Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyk-n miért olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyk-n miért olyan nagy bűn az, hogy valaki őszintén elmondja azt, hogy a saját szintjénél magasabb társra vágyik?

Figyelt kérdés
Nemtől függetlenül írtam ezt. Nekem érdekes módon semmi bajom nincs ezzel, mert nem ismerem az illetőt. Viszont itt ítélkeznek, lehordják minden szarnak, mert őszintén ír erről. Ez a tipikus dögöljön meg a szomszéd tehene, nekem nem jött össze nekem, akkor neki végképp ne jöjjön össze és teszek is ezért lehordom a sárga földig. Ennek az öregebbik verziója, hogy én is voltam katona szoptam is ezért, ezért szopjon a fiatal generáció is. Abba nem gondolnak bele, hogy mi van akkor, ha az illető nem felszínes, csak olyan élethelyzetben van, hogy szüksége lenne egy társra aki mondjuk anyagilag stabilan áll. Én egyáltalán nem ítélem el az embert, hanem megkérdezem, hogy miért van erre szüksége, mi az oka, hogy olyan társra vágyik, de ezen az oldalon ítélkeznek folyamatosan.
2022. aug. 12. 09:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik nő még nálam is magasabb szinten van, arra már nem vágyom. Általában ezek agresszív, munkamániás akarnokok, rengeteg pénzzel kitömve és olyan elvárásokkal, amiknek soha nem akarnék megfelelni.
2022. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

21

Azaz aki jobb nálad, az rosszabb nálad. 😂

10/10-es logika.

2022. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondtam, hogy rosszabb, csak hogy köszi, nem.
2022. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
41%
✨Fragile masculinity✨
2022. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
23%
24. Lehet, igen... szívás lehet sikeres nőnek lenni, lehet ezért szingli az ilyen csajok 90%-a, senki nem mer bepróbálkozni náluk (vagy senki nem jó nekik...).
2022. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!