Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyk-n miért olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyk-n miért olyan nagy bűn az, hogy valaki őszintén elmondja azt, hogy a saját szintjénél magasabb társra vágyik?

Figyelt kérdés
Nemtől függetlenül írtam ezt. Nekem érdekes módon semmi bajom nincs ezzel, mert nem ismerem az illetőt. Viszont itt ítélkeznek, lehordják minden szarnak, mert őszintén ír erről. Ez a tipikus dögöljön meg a szomszéd tehene, nekem nem jött össze nekem, akkor neki végképp ne jöjjön össze és teszek is ezért lehordom a sárga földig. Ennek az öregebbik verziója, hogy én is voltam katona szoptam is ezért, ezért szopjon a fiatal generáció is. Abba nem gondolnak bele, hogy mi van akkor, ha az illető nem felszínes, csak olyan élethelyzetben van, hogy szüksége lenne egy társra aki mondjuk anyagilag stabilan áll. Én egyáltalán nem ítélem el az embert, hanem megkérdezem, hogy miért van erre szüksége, mi az oka, hogy olyan társra vágyik, de ezen az oldalon ítélkeznek folyamatosan.
2022. aug. 12. 09:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Belőlem az ilyen emberek egyszerűen dühöt váltanak ki azzal, hogy (jellemzően incel férfiak) a nőket hordjak le azért, mert csinos szexi okos létükre nem érik ne munkás Józsival. Az ilyeneket szerintem teljesen jogosan kicsit helyre akarjak tenni a kommentelők, mert nincs reális önképük. Talán akkor találnának párt vagy tennének valamit azért, hogy fejlesszék magukat.
2022. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Inkább az a baj, hogy ilyen helyzetekben valamit valamiért kellene gondolkozni.

Tényleg egy csóró, alkesz, kövér férfi mit szeretne most komolyan?

Legalabb egy pozitív tulajdonsága lenne, de még az se.

Van a nem tökéletes külsejű pasiknak is nagyon jól kinéző barátnőjük... Ha jó a dumájuk vagy jól keresnek. Valamit valamiért.

2022. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem akkor szoktak ilyeneket írni, amikor a kérdésben méltatlankodnak, hogy nincs sikerük a “saját szintjüknél jobb” emberek között. Szerintem az mindenkinek a maga dolga eldönteni, hogy kinek ki tetszik. Az ő dolga. De ha nekem nőként csak Henry Cavill típusú férfiak tetszenek, és én erről hisztizek, hogy bezzeg ők rám se néznek, akkor jogos, ha azt mondják, hogy nagyok az igényeim ahhoz képest, amit “nyújtani tudok”.
2022. aug. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Kései Sirató ***** válasza:
35%

Az ilyennek, ha munkatársam lenne, vennék ajándékba egy tükröt.

Nyilván nincs önismeretük.

2022. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12%
Ne a gyk-s megmondóemberek ízlése szerint igazítsd az értékrendedet, és akkor nem kell, hogy ilyenek miatt fájjon a fejed.
2022. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Kései Sirató ***** válasza:

Az ilyen ember annyira buta, hogy még azt sem tudja, hogy a párkapcsolata így eleve kudarcra lesz ítélve, még ha össze is jönne egy hozzá képest sokkal különb pár.

Nem illene hozzá.

Ráadásul mindig kisebbségi komplexusa lenne.

2022. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy arra vágyik, egy dolog, ha ezt kulturáltan adja elő, és belátja, hogy nagy eséllyel nem teljesül, és emiatt nem azokat a férfiakat vagy nőket b.tatja undorító módon, akikre hajt. Nem azokat szokták lepontozni, akik úgy vannak vele, hogy "hát igen, 150 kilós kicsit igénytelen pasas vagyok, sjanos csak a modellalkatú nők jönnek be, kicsit szar ügy, de ez van". Hanem azokat, akik ezek után az izmos pasit meg a jól kinéző csajt elmondják mindenféle felszínes, rosszéletű, GONOSZ seggarcnak, amiért nem ad esélyt "olyasvalakinek, aki rendes és naggggyon tud szeretni". Pluszpont jár azért, ha emellett tipikus hímsovinisztáról van szó, aki szerint az teljesen oké, ha ő maga undorítóan néz ki, de a nő dolga a csinosság és a vékonyság.
2022. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
44%
Nem bűn, csak vicces látni, mikor csodálkozik, hogy egyedül van.
2022. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mert irreális olyat elvárni, amit nem tudsz megcsinálni. Ez nem a gyk-n van így hanem mindenhol. Lehet erre törekedni, csak az nem kapcsolat lesz, hanem üzlet.
2022. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
63%

Üzlet bizony!


Ha sok pénze van, neked jó nőnek kell lenni általában, de mihelyst megkopsz, dobni fog.


Te meg ott maradsz magányosan, mert nem a belső értékek szerint választottál, meg hogy mennyire passzoltok.

2022. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!