Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdjek vele, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele, vagy ez elhamarkodott döntés?

Figyelt kérdés

17 leszek decemberben. Nem volt még barátom, szűz vavyok stb. Volt egy 26 éves srác akiért odáig voltam, de nagyon átvert és megszakítottam vele minden kapcsolatot, de nem is ő a lényeg.... Van egy másik srác 28 éves, és régóta ismerem, a faterom üzleti kapcsolatban áll az ő apjával. Mindig amikor találkoztunk véletlenül régebben is, akkor tudtomra adta, hogy tetszek neki stb. Ha volt valami céges összeröffenés ahova vitte mindenki a csalâdját stb akkor ott szoktuk látni egymást, szóval innen az ismertség,de nem tartozott a közeli barátaim közé meg ilyenek.

Amikor a sráccal aki àtvert megszakítottam a kapcsolatot, nagyon lecsúsztam, depis lettem, kb meg akartam halni, gyógyszereket vettem be, nyugtatót, meg sok hülyeséget csináltam sajnos. Nagyon rottyon voltam, amikor találkoztam tök random véletlenül a városban ezzel a másik sráccal akinek tetszek. Látta, hogy nem vagyok jól, elkezdtünk beszélgetni, és mondta, hogy szeretne segíteni, támogatni, hogy átlendüljek ezen az egészen. Onnantól tök sok időt töltöttünk együtt, ügyelt rá, hogy ne csináljak hülyeségeket, nem engedte, hogy gyógyszereket zabáljak, programokra vitt, próbálta elterelni a figyelmem, volt, hogy éjszakákat átbeszélgettünk, neki sírtam el mindent. Soha nem használta ki a helyzetet, noha az nyílt titok volt régóta, hogy tetszek neki, de elsősorban arra koncentrált, hogy jobban legyek pszichésen, tényleg kb 2 hónapig ölelésnél több nem történt, pedig minden időnket együtt töltöttük.

Aztán kezdtem jobban lenni, visszatért az életkedvem, minden kezdett jó lenni, és egy este nem tudom hogyan de elcsattant egy csók. Nem is ő kezdte, meg nem is én, hanem csak úgy jött, de akkor éreztem, hogy beleugrottam valamibe ami talán korai. Nem akartam megint a nagy érzelmeket, meg a stresszt, plusz esetlegesen csalódni mert azt még1x nem bírom ki az tuti. Megijedtem, de közben jó volt az egész, és azt éreztem, hogy kezdek beleszeretni, de mivan ha csak vigasztalódni akarok és ezért érzem ezt?! Szóval azóta így vagyunk,de el kellene döntenem, hogy akkor most vagy továbblépünk, vagy maradunk barátok, azthiszem innen még vissza lehetne akár barátságba is táncolni, mert a mi kapcsolatunk simán elbírná,nem romlana meg. Közben tegnap este megkérdezte tőlem, hogy nem aludnék vele valamikor? Azt mondta, nem siettet, és nem akar nyomást gyakorolni rám, de hogy szerinte így totál kiheverném az előző srácot, és rendbe tenné a lelkivilágomat. Egyébként abszolut nem erőltette eddig az ilyesmit, most hozta fel először! Most nem tudom, hogy mi legyen. Úgy érzem szeretem, de nem tudom, hogy azért mert törődött velem egy ilyen helyzetben, vagy csak menekülni próbálok, vagy ő az igazi? Illetve azért gondolkozok ennyit ezen, mert ugye ez lenne az első alkalom, hogy tudjátok....


2022. aug. 12. 11:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2022. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne, csak azért ne, hogy végre elvegye valaki a szüzességedet. Utána meg, majd ezen leszel ki, hogy lefeküdtél vele és mennyire nem kellett volna. Amúgy is, 28 éves pasi, miért a tini lányoknál próbálkozik?
2022. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Ne. Ideje lenne a saját korosztályodnál próbálkozni.
2022. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

első csók után azzal előállni, hogy aludj nála... Ezen a részen megkérdőjelezem az őszinte segítségét

azt csak te hiszed, hogy elutasítás esetén ugyanúgy barátok maradnátok. Akármi is legyen/volt a szándéka, most már többet akar, ha te meg nem, csak folyamatosan rossz érzés lesz benne. Ezt meg kell értened.

2022. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Ez az első csók és a felvetés, hogy aludjunk együtt közt eltelt 2 hét kb, szóval nem egyből volt ez.


A saját korosztályából voltak eddig barátnői, de a mi esetünk elég speciális.


Én tényleg jól érzem vele magam, és elkezdtem érzelmeket táplálni, mindig lesem a telóm, hogy mikor ír meg minden, de közben ő már nem 16 éves és tudom, hogy miattam nem csajozik amióta van ez a sztorink, de gondolom igényelné a dolgokat mert nem ehhez van szokva, ergo váratom őt, és nem akarom feleslegesen váratni értitek!

2022. aug. 12. 11:45
 6/32 A kérdező kommentje:
Plusz ha lefeküdnék vele, és együtt járnánk úgy komolyan akkor nem tudom a szüleim, hogy fogadnák. Apám imádja őt, ismeri régóta, de ha ez kiderül akkor tuti kibelezi, akár még az ő apjával aki az üzlettársa, is összerúghatja a port, ilyen nagy balhét se akarok...
2022. aug. 12. 11:48
 7/32 A kérdező kommentje:
Jobb lenne ha titokban maradna a faterom előtt ha mégis úgy alakul...
2022. aug. 12. 11:48
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
At monsja aludj nála hogy kiheverd a régi srácot 😂😂😂 ez mekkora paraszt szöveg. Figsu az a 2 honap 28 évesen semmi, szerintem csak meg akar dgni. Főleg hogy mit kezdene egy 10 évvel fiatalabb lánnyal 28 évesen?
2022. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
78%

De buta vagy.

Hajrá csináld csak. Nem ne csináld. Inkább rúgd tökön az kell az ilyennek.

(SzűzN)

2022. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ha csak meg akarni dgni akkor lett volna rá alkalma amikor még rosszabb passzban voltam. Egész éjjel sírtam, odabújtam hozzá, ő meg csak átölelt és beszélt hozzám. Abban az állapotban simán belementem volna gondolkodás nélkül, de nem tette...
2022. aug. 12. 12:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!