Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés

Lassan két éve együtt vagyunk, hivatalosan nem lakuk még együtt, pedig mindenki azt hinné.

Na most a gond az, hogy az édesanyja 3 éve özvegy, és idén meg akarta lepni, egy nyaralással, ahova hárman mentek volna el, az anyuka meg a két fia.

Viszont én kórházba kerültem, müteni kellett, este meglátogatott és közölte, hogy reggel mégis indulnak, mert nem teheti meg az anyukával, hogy cserben hagyja.

Az édesanyja meg örül neki szerintem, mivel a fiával lehet…

Szerintetek önzö vagyok, ha azt gondolom, hogy az édesanyját fontosabbnak tartotta ebben a helyzetben mint engem?


28N, 30F



2022. aug. 12. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk ez valószínűleg úgy zajlott volna, hogy megkérdezi a véleményemet, én meg azt mondtam volna, hogy menjen csak.

Próbálok elképzelni olyan szituációt, amikor nem, de ha tényleg súlyos a helyzet, akkor fel sem merül a nyaralás senkiben. Egy vakbélműtét pl. nem ilyen.

2022. aug. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Én egész nyaralás alatt hatalmas önmegtartóztatást kéne gyakoroljak, ha anyámmal elmennék, mindegy hol van a párom. Ennek ellenére azt mondom a leírásod alapján, hogy lehet picit túlreagálod ami érthető, hisz Te vagy az elesett, de menj át az út túloldalára és nézd meg onnan is...

Sok mindent nem tudunk, s ebben az esetben nem gondolunk rá, hisz alapvetően az ember jó, nem tudjuk, árva vagy-e, milyen műtét volt, hová mész a kórházból haza, kivel, stb.,...

Kívánom, hogy boldog hosszú életed legyen, szülessenek gyermekeid, és ezt soha ne kelljen anyaként megélned s nem úgy, hogy nem visznek el a gyermekeid nyaralni, hanem tudnak Veletek menni a párjaik is, no meg az unokák...

2022. aug. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
39%
Hogy 30 eves ffi az anyjaval megy nyaralni az onmagaban is eleg gaz.
2022. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!