Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most a helyemben mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a helyemben mégis mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szóval kb egy hete beköltözött a lakótársam, elég csinos csaj, ezt megállapítottam, de nem gondoltam, hogy ennyire. Ma reggel 9 körül keltem, már abbahagytam a munkát, hogy rápihenjek még az egyetemre. Kómásan kibotorkáltam. Ott ült az asztalnál, egy kis (épp hogy fenék alá érő) sortban és egy bővebb ujjatlan pólóban, kiengedett haj, szexi szemüveg, semmi smink (waaa🤩) az egyik lába fel volt húzva, és így átkarolta. Gépen dolgozott (mesélte, hogy feliratot ír ilyen filmekhez, sorozatokhoz) mellette a tányéron a reggelije amit eszegetett. Aranyosan rám nézett, és ahogy megkérdezte, hogy “bocsi, felébresztettelek?” én ilyen szexis hangot még nem hallottam. Megkérdezte én is kérek-e tükörtojást, persze kaptam az alkalmon. Amíg megcsinálta azon kaptam magam, hogy végig őt néztem, főleg a fenekét, de minden mást is, lehet a reggeli “kanosság” is hozzá adott, de az egész rohadt izgató volt. Megette velem a kajája maradékát, közben dumáltunk, de muszáj volt visszamenekülnöm reggeli után a szobámba, mert már nem bírtam takargatni a meredező szervemet.😅😅 Ti mit csinálnátok? Vajon rájött mi van? Szerintetek elhívhatom randira? Vagy mit csináljak?😅 24F (a lány 22, egyetemista ő is)

2022. aug. 26. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Aki ennyire ennyire bír magával, annak mégis minek ellenkező nemű lakótárs?
2022. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Biztos, hogy nem írtad el a korod? Inkább a kamasz fiúk szoktak ennyire kanosak lenni.

Szerintem hagyd békén, rohadt kínos lesz együtt élni az elutasítás után.

A lány helyében elkezdenék lakásokat nézegetni hogy költözhessek.

2022. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
de egy szánalmas ösztönlény vagy te. futsz kiverni, mert kb. egy nőben csak ennyit látsz, szexuális játékszert.
2022. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Én a helyedben bepróbálkoznék nála. Próba szerencse, tudod. ;-)
2022. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
5-öshöz csatlakozom. "Vezérünk a bátorság, kísérőnk a szerencse!" ^^
2022. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem verd ki. Aztán találj ki jobb kamu sztorit.
2022. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!