Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez a fontos egy nőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez a fontos egy nőnek?

Figyelt kérdés

Sokszor jött velem szembe gyakori kérdéseken a "páromnak van már egy gyereke, működhet-e így a kapcsolat" kérdés.

Kommentekben persze írnak pozitív és negatív véleményt is amivel semmi probléma.

Viszont vannak akik azzal érvelnek ,hogy azért se kéne gyerekes pasi "mert a gyerekvállalást/szülés élményét nem velem éli át először"

Amivel persze semmi gond nincs ,hogy valaki így látja. Viszont mitől jobb az a pasi/férj akinek a nő előszőr szül gyermeket, közösen élik át az élményt de mellette vagy nem sokkal utána kiderül ,hogy pl félremegy vagy titokban flörtöl másokkal vagy esetleg menetközben kiderül ,hogy nem tud mit kezdeni egy gyerekkel nem foglalkozik vele állandóan haverozik és stb. Nálam pl. ez nem férne bele.


Viszont lehet ,hogy mondjuk egy már gyerekes férfinek az első kapcsolata/házassága nem sikerült de mindezek mellett nem írogat nőknek, nem flörtöl, remek társ, és apuka is egyben meg mondjuk az sem hátrány ha a nőnek az esete külsőre/belsőre. Akkor tényleg az fog számítani ,hogy "jaj ő már átélte mással a szülést nem én vagyok az első neki ebben?" Szerintem meg minden szülés, terhesség tök más, egyik se egyforma mindegyik a maga módján izgalmas. Persze nyilván egy nőnek nagy büszkeség ,hogy a férjének ő szül először gyermeket csak utána meg ha kiderül ,hogy mellette csalják meg félrejárkálnak az inkább szégyen rá nézve mint erény. Persze ez most kicsit lesarkítva, de értitek. :D Én nagyon sok ilyet látok akár a celebeknél akár a magánéletben is.


Persze tisztelet a kivételnek! Senki ne vegye magára akinek nem inge.



2022. szept. 9. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Igazából a hozzáállás a dúrva. Mármint abból a szempontból, hogyha itt egy nő leírja, hogy neki nem kell gyerekes pasi az rendben van. Viszont ha egy férfi írja, hogy nem jönne össze olyan nővel akinek gyereke van akkor 0 ra van pontozva és el van hordva mindennek. Kettős mérce ugyebár. Már csak emiatt sem alapoznék az itt leírt tanácsokra/véleményekre.
2022. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szabad választás van Nőnek és férfinak egyaránt
2022. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, kb. úgy fogalmazol, mintha legalábbis törvényszerű lenne, hogy akinek a nő először szül, az holtbiztos, hogy csalni fog / lesz*rja a feleségét / családját a haverok kedvéért, stb., magyarul, egy tartós elkötelezettségre alkalmatlan, hulladék ember.
2022. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-as! Odaírtam ,hogy tisztelet a kivételnek = van olyan is aki nem ilyen az ne vegye magára. Ez csak egy felvetés elmélkedés ,hogy akár ez is benne lehet a pakliban és ez mitől jobb eshetőség minthogy olyan férfinak szül akinél nem első nő és ez a legnagyobb problémája.
2022. szept. 9. 20:07
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
#4: ne fáradj, ezzel a "feltételezéses" érveléssel sem fogod tudni eladni a gyerekes pasikat a társkeresési piacon. Tehetségtelen PR-os vagy.
2022. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5: Nem akarok én senkit eladni. Én egy egyszerű kérdést tettem fel amit gyakran olvasok gyakorin és érdekel normális emberek véleménye erről illetve olyanoké akik benne vannak ebben.

Egyébként szomorú a kommented ,hogy gyerekes férfi már soha többet senkinek sem kellhet, igazából ássa el magát jó mélyre. :D Nem tudom ,hogy nőként vagy férfiként írod ezt de gondolom ha te kerülnél hasonló szituba akkor változna a véleményed és az lenne ,hogy téged ne minősítsenek le csak mert van egy gyereked.

2022. szept. 9. 20:21
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem gondolnalak eselytelennek

De sokkal kevesebb gond lesz a kapcsolatban ha a nőnek is van már gyereke

2022. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7-es! Nem vagyok férfi és gyerekem sincs egyébként. Szóval ahogy fentebb írta is valaki nem akarok én senkit eladni a piacon nekem se jobb se rosszabb nem lesz ettől. Inkább vélemények érdekelnek és hasonló tapasztalatok nőktől/férfiaktól egyaránt.

Bár nem tüntettem fel ,hogy “N” így jogos ,hogy bárminek is tűnhetek. :D

2022. szept. 9. 20:38
 9/17 anonim ***** válasza:

7es vagyok szintén nő

Ez volt a véleményem nem akarok senkit eladni

2022. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Ez a része engem nem érdekel. Egyszerűen nem akarom, hogy az exe is az életünk része legyen, hogy kétfelé legyen családja.

Majd ha 30 felett leszek, gyerekkel, esetleg elváltan, akkor biztos máshogy fogom gondolni, de jelenleg, és még jódarabig, kizárólag olyan ismerkedem, aki nem volt sem házas, és gyereke sincs.

2022. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!