Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos, hogy egy kapcsolatban legyen mindkét félnek jogosítványa, ha a fővárosban élnek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy pasival, amiatt nem lett 2. randi, mert bevallotta, hogy nincs jogsija, és nincs is tervben neki, hogy megcsinálja. Szerintem ez nagyon rossz hozzáállás, egyben felelőtlenség ilyen helyzetben, amiben most élünk (lásd drasztikus energiaáremelkedés miatt a tömegközlekedés esetleges leállásáról szóló hírek). Nem beszélve arról, hogy nekem hozzátartozik a férfiassághoz az, hogy egy pasi tudjon már vezetni. Nem várom el, hogy a fenekemet hurcolja naponta, nekem van jogsim, autóm is. Hétvégente, mikor jobbára csak a 4-6-os és az éjszakai buszok járnak, akkor ne kelljen már a megállóban több mint 10 percet várni, hanem mehessünk már autóval helyette úgy, hogy egyszer én, egyszer ő a sofőr, hogy ne az legyen, hogy mindig én nem ihatok egy pohár alkoholt sem, mert vezetek. 30 feletti férfiakkal ismerkedem kizárólag, valamint a sztereotípiáktól eltérően nem érdekel, hogy milyen típusú, korú autója van, csak legyen.

2022. szept. 13. 13:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van jogsim, autóm is volt, páromnak nincs. Miután felköltöztem a fővárosba, teljesen értelmetlenné vált fent tartani az autót. Gyorsabban eljutok munkába bkv-val mint autóval, éjszaka meg ha kint vagyok bulizni, taxit hívok ami hazavisz kb 3ezer ft-ból mindkettőnket. Vidékre viszont mindenképp kell, mert ott nincs ilyen infrastruktúra kiépítve. Én úgy vagyok vele, hogy a jogsi az egy állapot, amin lehet változtatni. Simán lehet, hogy azt mondja mikor ül az anyós ülésen, hogy megcsinálom én is, ne te vezess állandóan. Persze szűrheted ez alapján a férfiakat, de azt is mérlegeld, hogy lehet randizol egy ferrarival akinek nincs jogsija, de tud csinálni mert benne van a potenciál, vagy egy 20 éves suzukival, akinek van jogsija, de rohad az alja.
2022. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!