Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem képesek normálisan közeledni csajokhoz?

Figyelt kérdés

Odajönnek utcán ismerkedni de semmi kedvesség, semmi tisztelet, legtöbben próbálnak marha viccesnek tűnni, de ez sem nagyon jön össze nekik. Aztán csodálkoznak hogy nem adom meg a számom vagy otthagyom őket a fenébe.

Miért nem lehet normálisan szólni egy csajhoz? Olyan nehezetekre esne esetleg valami kedveset mondani? Vagy megmutatni hogy bizony ti is érző lények vagytok, nem valami bunkó idióták? (Bocs a kivételeknek, biztos vannak, de én még nem találkoztam velük.)

25L


2010. szept. 25. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kezicsókolom megadná a számát? XD
2010. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
azért mert agymosott birka az egész nép(90%) nemtünt mégfel?
2010. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem mondom magamat, hú de jó férfinak, de én utcán mindig és jól eltudtam beszélgetni a másik nemmel. Nem vagyok az a vicces típus, de szeretnek velem beszélgetni. :)
2010. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el Allan & Barbara Pease - Miért nem képesek tobbfelé figyelni a férfiak, és miért nem tudnak eligazodni a térképen a nok? c. konyvét. Jo és hasznos.
2010. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
nem érdemlitek meg. minden nő rib.anc
2010. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Meg nekem egyedi leszólításaim is vannak, mint az átlagnak. Sokszor gondolkoztam szövegeken, és egyre jobbak jutnak az eszembe, kicsit vicces pimasz, de jók. Szóval nem tudsz hogy reagálni rá, csak mosolyal. :) 3. voltam
2010. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én általában normálisan, intelligensen közelítem meg az utcán, azt a Nőt, akitől szeretnék valamit.

Igazán vicceset nem mondok, hanem közlöm, hogy mennyire csodálatosnak, szimpatikusnak tartom és ezután a kérdés, ami kávéra, ebédre, valami olyan tevékenységre vonatkozik, ahol meg tudjuk egy kicsit ismerni egymást, hiszen a külső szimpátia édeskevés.

Szomorú tapasztalat, hogy sokan mégis értetlenül állnak ilyenkor az emberhez "túl komoly vagy" címszó alatt.

2010. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:34

Megosztanál velem egypárat?

15/F

2010. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

ja ez engem is érdekelne 78%-os

kérlek taníts mester!

2010. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
A "minden nő ribanc" válasz, eléggé általánosító. Ha neked negatív tapasztalataid voltak, akkor írd azt, hogy te csak ribancokkal találkoztál. Tény, hogy rengeteg ribanc van, kb ugyanannyi, mint bunkó paraszt. Én mégsem mondom minden férfire. 31/Nő
2010. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!