Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem képesek normálisan közeledni csajokhoz?

Figyelt kérdés

Odajönnek utcán ismerkedni de semmi kedvesség, semmi tisztelet, legtöbben próbálnak marha viccesnek tűnni, de ez sem nagyon jön össze nekik. Aztán csodálkoznak hogy nem adom meg a számom vagy otthagyom őket a fenébe.

Miért nem lehet normálisan szólni egy csajhoz? Olyan nehezetekre esne esetleg valami kedveset mondani? Vagy megmutatni hogy bizony ti is érző lények vagytok, nem valami bunkó idióták? (Bocs a kivételeknek, biztos vannak, de én még nem találkoztam velük.)

25L


2010. szept. 25. 22:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vannak normális pasik nyugi. :)

Bár nekem is volt nem egy pár eset, amikor cak pislogtam.

1, Jó a csöcsöd, ismerkedjünk. (pedig nem is kivágottt felső volt rajtam, arról meg nem tehetek, hogy nagy)

2, Orrba, szájba basználak, jössz? (ezt egy kb. 30 éves csóka mondta.

3, Általában pénzt kunyerálnak, majd utána, vagy előtte "bókolnak".

Utcán még nem szólítottak le úgy, hogy az szalonképes legyen. Én neten ismerkedtem, ott is voltak hülyék, de kevesebb.

Ne add fel. :)

2010. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
képet azokról a hatalmas cickókról!
2010. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Na jó hadjuk az álszentséget, manapság már az összes csaj hülyének nézi a kedves udvarias előzékeny srácokat, aztán meg mikor nem azt kapjátok jöttök ide panaszkodni hogy miért nem lehet rendesen hozzátok szólni, mert nincs rá szükség 10ből 7 csajnak bejönnek a bunkó pasik.

Hozzá tenném én nem vagyok bunkó de van olyan haverom és már néztük buliba kinek jön össze csaj az este nekem kedvességgel vagy neki bunkó rámenő stílussal, mondanom sem kell én vesztettem.

2010. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!