Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdagok miért hiszik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdagok miért hiszik, hogy mindent megtehetnek?

Figyelt kérdés
Több női ismerősömtől hallottam már, hogy megbánták ezeket a bizonyos "kapcsolatokat". Elmondásuk szerint senkit, semmit nem tisztelnek, úgy érzik nekik MINDENT IS lehet.
2022. szept. 17. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom egyes gazdagos úgy vélik, hogy a vagyonuk előjogokat szolgáltat nekik.


Én ezért nem jövök össze olyan férfival, aki jelentősen gazdagabb nálam. Akár lakhatásra, akár szabadidőre, akár a mindennapokra gondolunk, ilyen esetben a férfi le kell mondjon arról az életszínvonalról, amin él, vagy fizetnie kell az én költségeimet is. Előbbi esetben nyilván nem lesz hosszú életű a kapcsolat, mert, a Chardonnay-hoz szokott ember nem fog ezután középkategóriás bort inni... Utóbbi esetben viszont a nő valamelyest lekötelezetté, kiszolgáltatottá válik, aminél gyűlöletesebb helyzetet nem tudok elképzelni. Úgy vélem, kevés férfi nem élne vissza egy ilyen szituációval előbb-utóbb.

2022. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert az igazán gazdagot tényleg mindent megtehetnek. Rájuk még sokszor a törvény sem vonatkozik, sajnos... 🤔
2022. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Mert tényleg mindent megtehetünk.
2022. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!