Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látja az igyekezetem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látja az igyekezetem hogy változtassak, újra akarhat majd tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Egy férfinek nagyon tetszettem, de később mikor látta hogy nem tökéletes a testem már nem vonzódott hozzám. Nem vagyok kövér, de amikor látott ruha nélkül volt rajtam pár kiló, így a hasam sem volt tökéletes. Már lefogytam de még mindig feszesebbnek kellene lennem. Ha változtatok a külsőmön, akkor megtetszhetek neki még újra?

Azok amik miatt nem tetszettem, mind olyan amin lehet változtatni, többet mozgok stb. A lábamon is van néhány hajszálér, amit lézerrel el tudnak tűntetni.

Szerintetek lehet esély arra hogy hiába ábrándult ki, azért még újra vonzónak talál majd?


2022. szept. 19. 02:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj egy ilyen pondrónak megfelelni.
2022. szept. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább olyat keress aki elfogad úgy, ahogy vagy :)

Ha sportolni akarsz azt magad miatt tedd.

Még ha az elején nehéz is lesz, egyre jobban fog tetszeni mikor hetek múltán egyre többet és többet bírsz majd :)

2022. szept. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legeslegrosszabb irány, ami felé menni tudsz😞

A nem tökéletes test a legjobb szűrő, hogy kiderüljön, ki az, aki téged szeret és ki az, aki egy bunkó.

A te “választottad” egy féreg. Ha valaki nem tetszik, már ruhában sem tetszik. Ez a végtelensègig megalázó, pondró viselkedés, hogy olyan szituban nyögi ezt be, amikor lekerül a ruha.

1. szerinted nem történhet veled az életed soràn bàrmi, amitől megvàltozik a tested? Szerinted akkor majd kellesz neki? El ne hidd!

2. csakis olyat keress, aki így, ahogy vagy, szeret és elfogad. Az az igazi.

3. mindenekelőtt egy pszichológust kell keresned, mert egyértelmű, hogy torz az énképed, nincs önbecsülésed, azt hiszed, hogy nem vagy elfogadható, szerethető önmagadért. Ez pedig azért van, mert a szüleid nem tanítottak meg erre vagy pont az ellenkezőjét sugallták. Tapasztalatból írom ezt.

Amíg nem történik az önbecsülèsedben változás, ne várd, hogy normális férfit találsz, mert ilyen férgeket fogsz bevonzani.

Sajnos ez magadtól nem tudod kinőni. Ismerek negyveneseket ugyanilyen hozzáállással, mint te, és persze évtizedek óta boldogtalanul vergődnek, a pasik pedig alázzák őket.

2022. szept. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szabad masoknak megfelelni!
2022. szept. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, egy ilyen fa$fej kell neked?
2022. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell a pasit elhordani mindennek? Nem 10 év után lépett le plusz 5 kiló miatt. Miért kéne összejönni olyannal, akin taszít valami?
2022. szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3-as: Igen, ezt nagyon jól megfogalmaztad.

Arra már én is gondoltam, hogy valamilyen téren jó a nem tökéletes külső, hiszen ha hibátlan lennék, minden gyönyörű szép lenne, akkor még inkább kifognék egy felszínes, érzelem mentes pasit. Mert csak használná a testem, tetszenék neki szex közben és csak emiatt lenne velem. Ami lehet valakinek megfelel, de soha nem a jellememet és egyéniségemet szeretné. És lehet még sokkal több bunkó embert fognék ki.

Ha pedig vannak hibáim, akkor tényleg azok maradnak velem, akik emberként is szeretnek.

Ebben lehet valami.

Tehát egy nem tökéletes test valamilyen szempontból előnyös is lehet ha lehet ilyet mondani. Mert ebből megtudom kit érdeklek igazán.

2022. szept. 19. 10:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem az a baj ha nem tetszik valakinek valaki, hanem az hogy sértegeti a másikat és bunkón viselkedik. Az soha nem volt gond ha valakinek nem tetszett valaki. De szex után sértegetni a másikat, az érzéketlen dolog. Akkor már le sem kell feküdni vele.
2022. szept. 19. 10:38
 9/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Nem szabad tökéletesnek lenni. A tökéletesség az mindössze matematikai fogalom, emberi értelmezési tartományon belül értelmezhetetlen. Ha neki nem voltál jó, attól másnak még lehetsz jó. Sokan vágynak egy nem "tökéletes" testű, de kedves, melegszívű, gyengéd barátnőre. Rossz emberre pazarolnád az érzelmeidet, ráadásul önpusztító módon. Ez a pasas egy bélféreg volt. Nem érdemel meg.
2022. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzá tenném ha már itt tartunk, ő sem tökéletes. Tehát én nem gondolnám jobbnak magamnál. De én ezt nem néztem, elemeztem, csak most emiatt állapítottam meg, mert ő pedig ennyire kritikus volt.
2022. szept. 19. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!