Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik kolleganőm pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik kolleganőm pasija rám ír privátban és megdicsér milyen csinos vagyok stb a képeimen, akkor megköszönjem, vagy inkább ne reagáljak rá semmit, nehogy később meglássa a kolleganőm és rossz néven vegye?

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Imered vagy csak a kolléganőd pasija. Ha egyébként is ismered, akkor megköszönheted, ha nem ismered, akkor ignoráld. Lehet, szólnék a kolléganőnek is.
2022. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Köszönd. De mit keres ez a felnőtt párkapcsolati kategóriába? 🤔🤔
2022. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Megköszönném, ha amúgy ismerem.

De ha ezentúl irogat, akkor nem válaszolnék semmit.

2022. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem tudtam milyen kategóriába illene bele kedves 2.válaszoló. 😏
2022. szept. 20. 09:58
 5/22 A kérdező kommentje:

És nem ismerem, csak tudom hogy ő a kolleganőm párja.

Épp azért kérdeztem rá itt, mert bunkó sem akarok lenni, de bájologni sem szeretnék vele.

Nekem is van párom.

2022. szept. 20. 10:00
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Én is megköszönném, de ezen felül nem reagálnék, ha folytatni akarná a beszélgetést.
2022. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos mondanám a kolléganőnek. Tuti kiakadnék a pasimra, ha ilyet írna más nőknek.
2022. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy jó kérdés. Az ilyen esetekből mindig te fogsz rosszul kijönni.

- Ha megköszönöd, akkor tuti fog még mást is írni, mert "csak barátkozni" akar stb. Ha már csak megköszönöd és megtudja a kolléganő, akkor is te leszel a sz@r, szemét hogy biztattad a pasiját....

- Ha szólsz a kolléganőnek, hogy írt neked a pasija, akkor is te leszel a sz@r, szemét aki szét akar választani egy szuper kapcsolatban lévő párt....

- Ha nem írsz vissza semmit, akkor azért bunkóznak le, hogy nem vagy elég intelligens.....

Isten mentsen meg az ilyen szituációktól.

Max köszönd meg, de soha semmi mást ne reagálj rá. Mert a mai világban még ebbe is bele lehet kötni. A te párod is mondhatná, hogy miért reagálsz más pasijának a "nyálcsorgatására"? Nem egyszerű helyzet ez, tudom.

2022. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hát igen, tudom én ezt jól. Nem véletlenül nem írtam rá semmit inkább.

Max higgye azt hogy bunkó vagyok, láthatja facen hogy van pasim, ha már a saját barátnőjét nem is tiszteli. 😏

2022. szept. 20. 10:27
 10/22 anonim ***** válasza:
98%

#8 “ - Ha szólsz a kolléganőnek, hogy írt neked a pasija, akkor is te leszel a sz@r, szemét aki szét akar választani egy szuper kapcsolatban lévő párt....”


Ha van egyértelmű bizonyíték rá, akkor miért a kérdező lenne a szar? Én egy életre hálás lennék neki és úgy b_sznám ki a pasit, mint macskát szarni.

2022. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!