Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az egyik kolleganőm pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik kolleganőm pasija rám ír privátban és megdicsér milyen csinos vagyok stb a képeimen, akkor megköszönjem, vagy inkább ne reagáljak rá semmit, nehogy később meglássa a kolleganőm és rossz néven vegye?

Figyelt kérdés
2022. szept. 20. 09:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%

#10: Az OK, hogy te így gondolod, egyetértek veled, de azt te is tudod, hogy nem mindenki gondolja így. Van aki a hisztis p*csa szindrómában szenved. :)

A fenének sem hiányozna a rossz munkahelyi légkör egy ilyen szitu miatt.

2022. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Én a kolleganőnek biztos nem szólok, ki akarok maradni ebből.

A pasi majd lebukik előbb vagy utóbb mással.

2022. szept. 20. 10:39
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
#11 aki annyira idióta, hogy emiatt megsértődne a kérdezőre, azzal előtte sem lehetett túl kellemes a légkör🤣Hát én akkor is inkább elmondanám, lehet ezzel éveket megspórol neki egy hűtlen pasival.
2022. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha normális a viszonyom a kolléganővel, akkor nem reagálnék semmit és megmutatnám neki, aztán azt kezd utána az információval amit akar. Én szeretném tudni, ha ilyen történik.
2022. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

A Facebookon egy dolgot biztosan nem lehet látni: Hogy boldog kapcsolatban vagy-e. Ha nem ísz vissza, akkor az azt is jelentheti, hogy bizonytalan vagy, gondolkozol még, hogy mit válaszolj. (És pontosan ez is van most, csak más okból.)

Tehát nyugodtan köszönd meg, majd határozottan, de nem bunkón közöld vele, hogy minden nap kapsz hasonló elismerést a párodtól.

2022. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a legjobb, ha úgy csinálsz, mintha nem lenne jelentősége!


Még ne köszönd meg. Előtte csak úgy említsd meg a kolléganődnek, hogy milyen rendes a pasijától, hogy megdicsért, hogy jók a képeid, igazán figyelmes.


Kolléganő álla leesik, rákérdez, te meg ártatlanul mondod, hogy nem is írtál vissza, el is felejtetted megköszönni, reméled, hogy nem haragszik érte, csak volt fontosabb dolgod is, mint neki írni, adja át neki a nevedben, hogy köszönöd a dicséretet:)


Kérésre meg is mutathatod a beszélgetést.


Jó viszony kipipálva, pasi garantáltan nem ír rád többet, te mosod kezeid, nem gondoltad, hogy fontos, csak udvarias voltál, elnézést is kértél, amiért nem írtál..


Ha a kolléganő normális, elsírja neked a bánatát is kidobja a pasit, onnantól lehetsz őszinte vele, és nyersz egy jó viszonyt.


Én ezt tenném.

2022. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egy ilyen kolléga ha ezt ezt közölné, biztos hálás lennék érte és akár barátságot is kialakítanék vele.

Meg is mutathatod neki hogy ő irt rád, hidd el nem rád fog haragudni.

2022. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Én csak nem szívesen avatkoznék más életébe ilyennel.

Forditott esetben én sem a másik csajra haragudnék, de rosszul esne biztos.

2022. szept. 20. 12:25
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Én megmutatnám a barátnőmnek az üzenetet és persze nem írnék vissza. Eszembe se lenne megsértődni a barátnőmre, fordított esetben én is így tennék, szólnék.


Aki (szerintem pasi) meg folyton amellett kampányol hogy ilyenkor semmi értelme megmutatni, csak sértődés lesz blabla, az befejezhetné a hülyeségét és felfoghatná hogy a nők köpni fognak ha valakit patkányságon érnek, ennyi. Úgyhogy így alakítsátok a dolgaitokat. :D

2022. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%

#18

Csak az a baj, hogy mindenki gyáva ilyenkor beavatkozni és szerencsétlen csaj lehet érzi, hogy megcsalja a pasija vagy arra készül, de nem talál rá bizonyítékot, ezért még hónapokig évekig tengődik mellette bizonytalanságban. Én is beleestem korábban abba a hibába, hogy nem mertem elmondani a lánynak és szegényt még 5 évig csalta és hülyítette összevissza a pasi. Bárcsak lett volna elég bátorságom elmondani neki.

2022. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!