Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg hogy nekem nem kell olyan ember, aki mellettem qrolike-olgat màsokat, az instán él stb? És amugyis egy unalmas tatának tartom?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban elegem lett abból, hogy állandoan csajozik a neten, kidobtam. Tarskeresőzött is, mindent tagad bizonyítékok ellenére is. Egy őszinte megbánása sincs. Nem változik meg. Gerinctelen.


És nem érti meg, hogy nekem nem kell egy telefondugdosós, like olós, facen instán élő, párkapcsolatban társkeresőző gerinctelen ember, aki mégcsak meg sem bánta mindezeket. Változtatni sem hajlandó.


Valamint nekem ingerszegény unalmas agyzsibbasztó is vele járni.

Olyan életvitelt folytat kb mint a nyugdijasok. Se barátok se társaság se sztorik események, tv csak és még hancurozni nevetni sem lehet vele, témái nincsenek, egy üres sivár ember.


És még ő sérelmezi a szakítást, és randikra hív és béküljünk ki.


És gyakori benne az, hogy ha mondok valamit tátott szájjal bámul csak, mert hirtelen nem tud rá mit reagálni. Ez a bámulása is úgy irritál már.


Hogyan lehet megérteni vele hogy egy jellemtelen szarember es hagyjon engem békén keressen más szerencsétlent magának?



2022. szept. 24. 09:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Egyszerűen idegesít hogy randikra meg wellnessre meg balcsira meg vásárolgatni, mindenhova hívogat és ugy tesz muntha semmit nem mondtam volna hogy olyan ember aki párkapcsolatban telefont dugdos aljas gerinctelen féreg, nekem NEM KELL.

Ezeket tagadja, mert annyi sincs benne hogy bocsánatot kérjen, megbánja és megvaltozzon.

Tehát nincs miről beszélnünk sem!

De nyomul, és mindezeket a szőnyeg alá söpörné. Azt hiszi majd én vigyorogva megyek vele wellnessre, balcsira meg miegyebekre.

Komolyan sértenek a meghívásai mert ebből is az látszik hogy figyelmen kívül hagyja miért van kidobva!

2022. szept. 24. 10:37
 12/30 A kérdező kommentje:
Szeretném ha felfogná azt hogy egy szarember amin változtatni sem akar es keressen más szerencsétlent, értse meg hogy rossz ajtokon kopogtat nálam!
2022. szept. 24. 10:39
 13/30 anonim ***** válasza:
66%
Szebbmindig lessz drága.. aki ilyen insta no mint te es a lovesokra hajt sosem lesz boldog.
2022. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Ő van instán. Ő él online.

Es simán boldog vagyok mással. Mert vannak egyenes emberek.

A kérdés a volt barátomról szól aki nem az, de nyomul es szeretném ha felfogná hogy nekem nem fér bele gerinctelen jellem kapcsolatba. Kopjon le.

2022. szept. 24. 11:01
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Koptasd le
2022. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi w kérdés,?

Jobban tudod komolyat akár

Szuper

Megvaltozni nem fog

2022. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Szeretném ha megértené az indoklást, mert teljesen hülyének akar nézni es azt várja hogy fogadjam el a hazugságait hogy ő nem is társkeresőzött kapcsolatban meg ilyenek.

Engem ne nézzek hülyének, hanem lássa azt hogy igenis gerinctelenség jellemtelenség miatt van kidobva.

2022. szept. 24. 11:15
 18/30 A kérdező kommentje:
Es akkor érteni fogja azt, hogy engem ne hivogasson itt wellnesekre egy hazug ember!
2022. szept. 24. 11:16
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Minek állsz még vele szóba? Így csak adod alá a lovat. Persze, hogy azt hiszi megint bedőlsz neki. Komolyan nem értem, hogy felnőtt ember miért nem tudja magától is, hogy hogyan kell viselkedni egy ilyen helyzetben. A gyakori kell ehhez is, mert magától nem tudja a választ. És nem kell vele semmit sem megértetni. Ott kezdődik, hogy nem is akarja megérteni, tehát felesleges idő és energiapocsékolás az egész. Valószínűleg tisztában van vele, hogy ha kellő ostromnak vet alá, akkor megint befekszel alá. Ilyennek ismert meg.
2022. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Ő áll velem szóba randikra hivogat. Szeretnem ha felfogná azt hogy miert ne hivogasson szemelyesen se.
2022. szept. 24. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!