Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Honnan tudjam, hogy a megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy a megfelelő ember van-e mellettem?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok a párommal. Lassan összeköltözés következik, de kicsit félek a dologtól. Előre leszögezem, hogy szeretem, de mi van, ha nem ő az igazi? Ha összeköltözünk és fél év múlva megbánom? Valaki járt így? Ti honnan tudtátok, hogy ő az igazi? 23/L

2018. nov. 12. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez a kérdés felmerült benned, már meg is van a válaszod
2018. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha kételkedsz az rossz, ezek szerint nem vagy biztos benne és a kapcsolatban sem.

Aki szereti a párját és boldog vele egy percig sem kételkedik.

2018. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
1# nél a pont
2018. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
nem tudod. lakva ismerszik meg az ember, és ez sajnos vagy nem sajnos, tényleg igaz. lehet bejön lehet nem, de ha nem próbálod meg sose fogod megtudni.
2018. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

A Mi van, ha...? stb. kezdetű szövegeket mantrázóknak súlyos agyi és érzelmi problémáik vannak.

Mi van, ha kimész az utcára és elcsapnak? Akkor ki se fogsz menni, vagy mi?

Mi lenne, ha nem a jövővel foglalkoznál, hanem az adott pillanattal, a jelennel?


4 év alatt nem sikerült annyira megismerned a párodat, hogy tudd, hogy jó lenne vele élni?

Ja, és csak szólok kislány, az élet nemcsak happy-ből áll, akár akarod, akár nem úgyis lesznek olyan pillanatok, mikor a nézeted fog egyezni a párodéval. És...? Akkor mi van? Különbözőek vagyunk, különböző nézetekkel.


Lakva ismerszik meg a másik. Puding próbája az evés.

Minden egyes nap tenni kell azért, hogy a kapcsolat működjön.


Ne a negatív sz..rból indulj már ki, kérlek. Azzal foglalkozz inkább, hogy a kapcsolatotok jól működjön.

És mi van, ha 10 év múlva valamelyikőtök meghal? Akkor már most szakítotok? OMG!

2018. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mi 4 ev utan koltoztunk ossze, 6 ev utan szakitottunk. Van ilyen.
2018. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

ha kérdés van benned, nem ő az.

sosem éltem együtt senkivel, a házasságkötés után a közös lakásban alakítottuk ki életünket.


42/F

2018. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Tessék végre kinőni ebből, hogy van valahol EGY igazi, és őt keresed. Ez nem egy Disney rajzfilm, hanem az élet.

Olyan van, hogy valakivel összeilletek, és tudtok együtt élni, hosszú távon is tesztek azért, hogy a másiknak is jó legyen maradni, odafigyeltek egymásra, és működnek a legfontosabb dolgok: szex, kommunikáció, hasonló világkép és háttér, közös célok a jövőben.

Ilyenkor is olyan, mint a hullámvasút, vagy a jin és a jang, hogy hol a jó, hol a rossz több, de mindkettő jelen van.

Aki az igazit hajszolja az sokszor azért szalatszja el, mert az ő mesevilágába egy hullámvölgy vagy a szerelem átalakulása nem fér bele.

2018. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
En már 5x-hez vagyok közelebb és HA van igazi ( nem mindenkinek adatik meg), akkor bizony érzed hogy Ő az! :-)
2018. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták már, lakva ismerszik meg valaki épp ezért vallom azt a nézetet, hogy nem elhamarkodottan, de azért minél hamarabb költözzön össze két ember, hogy kibukjon ha valami nem működik. Van ilyen, hogy az ember rá döbben, hogy nem a megfelelő emberrel van. 4 év után? Van aki 10 év és két gyerek után... Ne stresszeld magad ezen. Mindenki megvívja a harcait az életben, van akinek minden rögtön működik, van akinek többszöri nekifutás kell, de van ilyen. Én mindig úgy fogom fel, hogy ha véget ér egy kapcsolatom nen azt nézem, hogy elpazaroltam x évet, hisz amíg együtt voltunk jó esetben voltak jó pillanataink nem is egy, szép emlék lesz majd, le vonom a tanulságot és lépek tovább.
2018. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!