Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg hogy nekem nem kell olyan ember, aki mellettem qrolike-olgat màsokat, az instán él stb? És amugyis egy unalmas tatának tartom?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban elegem lett abból, hogy állandoan csajozik a neten, kidobtam. Tarskeresőzött is, mindent tagad bizonyítékok ellenére is. Egy őszinte megbánása sincs. Nem változik meg. Gerinctelen.


És nem érti meg, hogy nekem nem kell egy telefondugdosós, like olós, facen instán élő, párkapcsolatban társkeresőző gerinctelen ember, aki mégcsak meg sem bánta mindezeket. Változtatni sem hajlandó.


Valamint nekem ingerszegény unalmas agyzsibbasztó is vele járni.

Olyan életvitelt folytat kb mint a nyugdijasok. Se barátok se társaság se sztorik események, tv csak és még hancurozni nevetni sem lehet vele, témái nincsenek, egy üres sivár ember.


És még ő sérelmezi a szakítást, és randikra hív és béküljünk ki.


És gyakori benne az, hogy ha mondok valamit tátott szájjal bámul csak, mert hirtelen nem tud rá mit reagálni. Ez a bámulása is úgy irritál már.


Hogyan lehet megérteni vele hogy egy jellemtelen szarember es hagyjon engem békén keressen más szerencsétlent magának?



2022. szept. 24. 09:57
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem ismert meg ugy hogy ostrom kellene hozzam. Az ilyen légbol kapott kijelentesekből vegyetek vissza.
2022. szept. 24. 12:46
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog alapvetően megvaltozni

Amit te szeretnél hogy majd megvaltozzon és akkor te újra osszejossz vele ilyen nem lesz mert se nem érdekli se nem ismeri be hogy csajozott melletted

Ha elnezed fog is

Nem lesz se változás se bocsánatkérés

Ennek fényében kezdj vele újra vagy tiltsd le

Miért nem tiltottad még amúgy? Tényleg beismeresben bocsanatkeresben remenykedsz?

2022. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Abban reménykedem hogy felfogja ő rontotta el az egészet. Engem ne nézzen hülyének.
2022. szept. 24. 13:01
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel, hogy mit gondol rólad?

Koptasd le és lépj tovább. Csak ebből fog rájönni, hogy elbszta.

2022. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted felfogja? Gondolom számtalanszor elmondtad
2022. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kérdező, a válaszaid alapján hasonló fából faraghattak, mint a palidat, mert neked is számtalanszor elmondták már itt, hogy nem tudsz vele mit csinálni, max. letiltod és várod, hogy megunja a nyomulást. De úgy látszik neked sem megy át az üzenet...
2022. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"Abban reménykedem hogy felfogja ő rontotta el az egészet. Engem ne nézzen hülyének."

Nem hallottad még hogy, aki hülye az az is marad? És persze, hogy hülyének néz, ha úgyis viselkedsz vele naiv lelkem.

"Nem ismert meg ugy hogy ostrom kellene hozzam. "

Akkor még rosszabb, ha még ez sem kell hozzád.

2022. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert hagyod neki. Ha tudod, hogy ő nem olyan mint aki neked kell, akkor mit beszélgetsz vele?

Rám is szoktak írogatni exek, érdekes módom mindet simán és egyértelműen le tudom koptatni. Te azért szerencsétlenkedsz vele, mert még érdekel. Ha nem érdekelne, akkor nem akarnád még mindig nevelni, és pont leszarnád, hogy mit gondol rólad. Végső soron le is lehetne tiltani. Mivel nem teszed, tudja hogy még van esélye, és menne vissza szexelni.

2022. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj egy évet, aztán hívd fel "hivatalos ügyben", és írj ki egy kérdést arról, hogy miért utánad epekedik még mindig, és miért nem néz egy éve más nőre se😂

Vagy, lépj tovább és tiltsd le, mint minden normális ember tenné. Utóbbitól nem lennél olyan szánalmas, mint egyébként vagy.

2022. szept. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az egod de a palinak is igy nem fog futni utanad... foleg jogy tudja nagy a tarhaz amvil valogathat.
2022. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!