Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon erre találhatok partnert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon erre találhatok partnert magamnak?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még kapcsolatban, sosem sikerült.

De nagyon vágyom arra, hogy tudjam milyen lehet valakivel szorosan összebújva aludni.

Vajon van esélyem találni olyan lányt, akinek ha fizetek érte, akkor aludna velem?



2022. szept. 24. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én párkapcsolatban se tudok összebújva aludni. Elaludni igen, aztán nem sokkal később öntudatlanul elmászok mert igényem van a mozgástérre.

Szóval, ez még kapcsolatban se biztos, hogy reális elvárás.

Amúgy bármire lehet pénzért embert találni.

2022. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
A teljes vagyonod nem elég arra hogy összejöjjenek veled. Mivel azt alítják hogy akivel összejönnek azt szeretik(kihasználni). Igy logikus hogy nincs elég pénzed erre, mivel ez esetben nem is szeretnének téged.
2022. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lecrec, sehol nem írtam olyat, hogy olyan kapcsolatot szeretnék, amiben fizetek azért, hogy velem van.

Még csak hasonlót sem írtam.


Én azt írtam, hogy fizetni valakinek azért, hogy velem aludjon egyszer.

2022. szept. 24. 10:41
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

3. De ha arra nem vagy elég hogy párod legyen aki szeret, akkor miért aludna veled olyan aki nem is szeret.

Bár ha egy egész éjszakára kibérelsz egy prostit......

2022. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát a te gondolatmenetedet tekintve, egy prosti sem feküdne le velem, csak mert kapcsolatra nem kellek senkinek?
2022. szept. 24. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván a prosti igen, normális nő meg nem.
2022. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked az hiányzik hogy szeressenek.
2022. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem az hiányzik, hogy tudjam én is milyen, amikor valakot átkarolva aludhatok el.
2022. szept. 24. 13:52
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Egy prostitól nyilvánvalóan hiába várod el, hogy egész éjszaka egy idegen fazon mellett tegyen úgy, mintha aludna, közben pedig a pokolba kíván téged a pénzeddel együtt. Amúgy meg ne párt KERESSÉL, hanem egyél te valakinek a párja. Remélem, érzed a különbséget.
2022. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!