Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő ki tudja hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő ki tudja hozni a férfiből a férfias jellemeket? Egy párkapcsolatban könnyebb a férfiasságot kihozni valakiból, mint egyedül?

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy egy olyan ember, aki nem a klasszik férfias jellemvonásokat hozza egyedülállóként, nagyon kis eséllyel fog olyan nőt fogni, aki mellett ezek kiteljesedhetnének benne.


Akinek az ismerkedési fázisban arra van szüksége, hogy a nő "irányítson", arra olyan nő fog ráakadni, akiben alapból a maszkulin vonások dominálnak, és nem fog olyan női "energiákat" vinni a kapcsolatba, ami felébresztené ezek férfi megfelelőit a férfiban.


A párkapcsolatokban is az egyensúlyra törekvés a jellemző. Nekem van egy nagyon gyengéd, romantikus, nőies oldalam, de volt olyan kapcsolatom, ahol akaratlanul is átvettem a férfi szerepet, mert rám hagyatkozott a másik. Nem fair azt a felelősséget a másik nyakába rakni, hogy előhozzon belőled dolgokat.

2022. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10. Igen, jó mondod haver!
2022. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha annak a férfinak te valóban értékes vagy és nem csak maszatolásra való, akkor igen. Ehhez neked sem árt nőként viselkedni és nem farkat növeszteni. Emelni, dicséri őt, hagyni, hogy az övé legyél, amennyiben azt kiérdemli!
2022. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha a nőben van domináns jellem, akkor igen.
2022. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az agresszorokat, ezek szerint nem vagyok az a tipikus nő. 😉

Szerintem egy nő mellett, ha az eleve nem férfiasan viselkedik, a férfi pedig lehet önmaga, pusztán ettől már sokkal ferfiasabb lesz (az egész megjelenése, kiállása, stb.). Ugyanez igaz fordítva is, ha a férfi hagyja kibontakozni maga mellett a nőt, mint nő...etc.

Sok ilyen párral találkozom, ahol ez működik szerencsére.

2022. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Az agresszorok nem férfias jellemek, ők jellemzően vinnyogó kisgyerekek valójában. A "nem férfias" nem egyenlő a "nem agresszorral".
2022. szept. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!