Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők melyik lennétek ha hó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők melyik lennétek ha hó végén nem Lenne cash?

Figyelt kérdés

1.prosti,45eves korig pasi

2.domina light max 50eves pasi

3.domina extra barkivel


2022. szept. 25. 11:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem, nekem ezeknél még az éhenhalás is szimpatikusabb. Én undorodom attól, hogy olyannak keféljek, aki iránt nem vonzódom.
2022. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A kérdező két lehetőséget is megadott, amiben nincs szex. Elég, ha elvered a másikat pénzért, leköpködöd pénzért, szavakkal megalázod pénzért, vagy tökönrúgod pénzért, esetleg rávizelsz, vagy megmondod, hogy nyalja tisztára a cipőd talpát. Ezeket akár felváltva. Le se kell vetkőznie a pasinak, neked meg pláne nem. Ebben nincs szex, hozzá se kell érned a másikhoz, fel vagytok öltözve. Ez inkább erőszakra/megalázásra megy.
2022. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12: az sem vonz, mert ne vagyok erőszakos típus. Akkor már inkább wc-pucolás.
2022. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%

#13

Nem kell, hogy vonzzon, ezzel semmi gond, és nyugodtan pucolj wc-t!


"Én undorodom attól, hogy olyannak keféljek, aki iránt nem vonzódom."


A gond ezzel a mondattal volt, mivel a 3-ból 2-ben nem kell kefélni.

2022. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
Azért milyen bájos, hogy ezek az inci-fincik a nőknél kereseti forrást csak krválkodással tudnak elképzelni.
2022. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak azzal tudnak, csak reménykednek benne, hogy ilyenre "fanyalodunk".


Nem hiába ezen pattog a kérdező, egyre kevesebb a "megfizethető" prosti, és a legtöbb hozzá hasonló nem akar olyanhoz menni, aki bárkivel van.

2022. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!