Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem kidobott 3millát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem kidobott 3millát feleslegesen. Túlreagálom vagy mondjam le a randit?

Figyelt kérdés

Vett egy vadiúj szalonautót 13 millióért, ugyanez 10-be lett volna ha használtan veszi, de alig futott 20e-ret. Szinte az is új. Furcsa, nekem pazarlásnak tűnik.

Komolyan elgondolkoztam, hogy akarok-e vele a továbbiakban ismerkedni.

Ti mit szólnátok egy ilyen szituációhoz?


2022. szept. 29. 08:47
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Nálam veri ki a biztit, mikor valaki egy (pár) randi után beleugat, hogy mire költök. Főleg egy ilyen esetben, mint az autó. Mondd le a randit. Jobban jár nélküled.
2022. szept. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele.


Nem a "pénzpazarlás" miatt, hanem a karót nyelt, fennhéjázó személyiséged miatt. Ha csak ismerkedsz vele, akkor minek turkálsz a pénztárcájában?

2022. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
78%

Semmi közöd hozzá, hogy mire költi a pénzét, szerintem is jobban jár, ha nem ismerkedsz vele tovább.

Attól félsz, hogy elszórja a pénzét, és nem tud majd téged eltartani belőle?

2022. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
86%

Ha úgy nézzük, akkor 12 millát dobott ki feleslegesen, mert egyért már tudott volna működő autót venni, és kis szerencsével ugyanúgy elvan kisebb javítgatással, mint egy pár éves használt.

De ha azt nézed, hogy mennyibe kerül egy jó kis használt bicikli, vagy a buszbérlet, akkor pláne. Sőt, igazából mehetett volna gyalog is mindenhova. Egy jó cipő kijön kétezerből, ha figyeled az akciókat.

Te is ki szoktad mosni a wc-papírt?

2022. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Fingcel kérdés
2022. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly kapcsolatnak indult, akkor mondd le a randit.

Nagyon mások a pénzügyi szokásaitok, szemléletetek. Ez később is ki fog ütközni.

2022. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

Az ilyen gykerek mint 15, meg se hallom.


Azért itt IQ bajok vannak rendesen. Jogom nincs beleszólni, nem is tettem! Idióták!


11, hát igen épp ezért mondom. 😃😃 De az a lényeg, hogy neked jó legyen.🙂



Aki kérdezte vagy mi: A gondolkodasától félek. Ez majd megmutatkozik másban is vszleg.

2022. szept. 29. 09:40
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj vele ismerkedni. Jobban jár.
2022. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
75%
18# nincs szerencsére baj a gondolkodásával, vicces, értelmes ember😀szerencsére nem is kell ilyen kérdéseket kiírnom a gyk ra.
2022. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
8%
Hát attól függ mennyi a vagyona a kocsin kívül, mert ha 12 millió volt egyedül és arra elszórta az egészet és pasi lenne, akkor egyből kilépnék az életéből. De ha van ezenkívül minimum 100 milliója, az más tészta. Ha hitelből vette, akkor kérlek ne írd le, mert nekem nagyon szokott fájni a hülyeség
2022. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!