Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők jelentős része elvből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jelentős része elvből zárkózik el a szexkapcsolattól vagy csak azért mert nem a megfelelő férfiak ajánlkoznak nála?

Figyelt kérdés

Igazából régen, ha megnézzük a társadalom elég szigorúan nevelte a lány gyerekeket, mert fontos volt, hogy férjhez tudják adni és ha felelőtlenül élt volna szexuális életet, akkor könnyen teherbe eshetett, ami után drasztikusan romlottak volna az esélyei a házassági piacon.

Ma viszont már nincs egyáltalán az a fajta anyagi függőség és társadalmi nyomás, mint régen mégis a nők többsége komoly párkapcsolatot keres. Pedig annyi nyűg van egy párkapcsolattal, sokkal könnyebb néha szabadidőben összejárni és közösen eltölteni pár órát. Így kötöttségek nélkül sokkal nyugodtabb az ember. Most igazából mi a rossz abban, hogy két felnőtt intelligens ember kölcsönösen örömet szereznek egymásnak, de nem szeretnék a másik életét a sajátjukba integrálni?

Viszont az is tény, hogy ilyen esetben mindenki maximalizálni szeretné a lehetőségeit és a legjobb elérhető emberekkel kialakítani kapcsolatot. Meg amennyire hallom azért ez életkorral is változik és a középkorú nők már jobban levetkőzik az ilyen jellegű gátlásokat és könnyebben belemennek ilyesmiben.



2022. szept. 29. 18:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mi olyan nehéz ebben, hogy nem tudod megérteni?

A nők érzelmi alapon működnek (persze van egy kevês kivétel) Én elvből elutasítom a szexkapcsolatot. Nekem érzelmekre van szükségem, és ha nincs érzelem, nem megy a szex sem. Arra vágyok, hogy valaki szeressen, mellettem legyen. Miért olyan nehéz ezt neked megérteni? Jártam úgy, hogy belementem egy kalandba. 2x voltunk együtt és elkezdtem többet érezni iránta, kötődni hozzá. Ott mondtam soha többet nem megyek bele kalandba.

2022. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Végülis megértem, de szerintem egy csomó férfi csak eljátssza, hogy érez valamit a nő iránt azért, hogy lefeküdjön vele, legalábbis sokan sztoriznak erről. És az érdekes, hogy a nők ezt nem tudják kiszűrni, hogy a kedveskedés csak körítés a szex érdekében vagyis én ezt látom ebből.
2022. okt. 11. 15:35
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok nő ki tudja szűrni azért. Viszont az a férfi csak eljátsza, becsapja a nőt, az egy gyáva senkiházi, férfinak sem nevezhető. Én azt mondom, hogy mindig legyen őszinte mindkét fél a szándékait illetően.
2022. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!