Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárható, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy a párom eltávolítsa a közösségi profiljairól az előző kapcsolataival közös fotókat?

Figyelt kérdés
Nem háttérképről vagy profilképről beszélek (ott nincs ilyen), hanem korabban posztolt képekről, amiket bárki ismerőse visszagörgetve láthat.

2022. okt. 1. 15:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Kicsit nem olyan ez, mintha a gyűjteménye legfrissebb darabja lennék?


Persze nem tudom jogom van-e elvitatni tőle azt, hogy megmutathassa a világnak, ismerőseinek magánélete korábbi állomásait is

2022. okt. 1. 16:28
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
A közösségi oldalakat nem kell olyan komolyan venni. Igazából semmi jelentősége nincs. Ez nem határoz meg semmit. Én is láttam már egy csomó olyat, hogy valakinek még fent van az exe egy képen, de nem veszi le, nem foglalkozik vele, nem érdekli, talán el is felejtette
2022. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
27%
Engem szörnyen bántana, igy nem jönnék vele össze és semmi kedvem nem kenne "könyörögni" sem azért, hogy vegye már le, ha már magától nem jutott az eszébe.
2022. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
15%
13. Hát pedig lehet, el is felejtette, mert r4égebben Facebookon élte az életét, de mára már nem érdekli ez az oldal, így csak szólni kéne érte.
2022. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%

Ha nincs jelentősége, akkor miért ne lehetne torolni?

Engem sem zavar, ha a paromnak vannak képei az exeivel. Tok jó, ezek emlékek, tegye el őket nyugodtan. De azért premier plánban ne legyen már kint ezeken az oldalakon, hogy az emberek azt lássak, minden képen más novel van :D szerintem nagyon gaz, ha valaki ezt nem érti meg, mert ennyi empátiaja sincs.

Nekem szerencsére sosem kellett senkitől ilyet kérnem, mert ok is pontosan így gondolkoztak a témával kapcsolatban.


Igen, jogos a keresed!

2022. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%

Hogy a férjem mondjuk 6 évvel ezelőtti posztokban a gyerekei anyjával szerepel... mert vele élt Mi ebben a megalázo? Nem mindem képen más nővel

Aki veszi a faradsagot és visszagorget éveket, az látja Egeszsegere

2022. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%
Más, ha a gyermekei anyja van a képen vagy a nyolc barátnője…
2022. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%
Engem abszolút nem érdekelne a barátnőm/feleségem Facebookja. Az se érdekelne, van-e neki egyáltalán. Eddigi barátnőkét se nézegettem.
2022. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
Igen. És ez így korrekt.
2022. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
87%
Szokás szerint mindenki hiperkorrekt, mégis a legtöbb kapcsolat, házasság pitiáner dolgok miatt megy tönkre. Senkit semmi nem érdekel, valakit az se, van-e egyáltalán fb-ja a partnerének. Talán felesleges is együtt lenni :)
2022. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!