Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárható, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy a párom eltávolítsa a közösségi profiljairól az előző kapcsolataival közös fotókat?

Figyelt kérdés
Nem háttérképről vagy profilképről beszélek (ott nincs ilyen), hanem korabban posztolt képekről, amiket bárki ismerőse visszagörgetve láthat.

2022. okt. 1. 15:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Azért mert te vagy a párja, az még nem írja felül a múltat. Akik ismerik a párodat, úgyis tudják, hogy előtted kivel volt együtt, szóval hiába próbálod "meghamisítani" a múltat azzal, hogy törölteted a régi képeket, nem fog változni semmi.
2022. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%

Senki nem akarja kitörölni vagy meghamisítani a múltat. De miért legyen róla olyan kép, amit minden ismerős lát? Nekem ver ciki lenne, ha a párommal lenne egy közös képünk, és ahogy másik vagy mi nezegetjuk őket a facebookon és megyunk vissza az időben, ott lennének a nők vele együtt, mint valami elcseszett katalógus.

Tartsa meg a képeket, de ne közösségi median.

2022. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha ő posztolta egy gesztus lenne ezeket eltávolítani miattad. Ha nem teszi az is egy gesztus. Értsd jól.
2022. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%
23, ahogy mondod !
2022. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%
Megmondom őszintén, én a #10-hez csatlakozom. Nem várom el, hogy visszamenőleg végigpörgesse az idővonalát vagy az albumjait. Akkor még sehol sem voltam. Most vagyok jelen az életében. Nem vagyok féltékeny múltbéli dolgokra, nem is zavar. Kiemelt kép ne legyen, de az idővonal Facén vagy Instán a korábbi feltöltés nem zavar.
2023. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez egy olyan faktor, amin nem kell agyalogni. Nem kell megtagadtatni a múltat. Elég infantilis dolognak tartom ezt elvárni.
2023. ápr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!