Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban valahogy a sors,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban valahogy a sors, és sorsszerű?

Figyelt kérdés

Hogy két ember annyira hihetetlen véletlen folytán találkozik, egy annyira nem szokványos szituációban és élethelyzetben, de mégis, ahogy egyre jobban és jobban megismerik egymást kiderül, hogy összeillenek. Megnyugtató érzés, mikor együtt vannak, igazán és könnyen megértik egymás gondolatait, elfogadják egymást, és az érzelmi világuk megegyezik, még ha esetleg valahogy másképp is látják kicsit a világot. Mintha valahogy tényleg találkozniuk kellett volna, mert mindkettőnek erre volt szüksége igazán.


Valóban ennyire különleges lenne ez, a maga formájában?



2022. okt. 2. 18:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
így igen
2022. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem térj vissza a valóságba, nem kell ezt ennyire túlgondolni.
2022. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
22%
Komoly esély van rá, hogy valamelyik fél hazudik és tudatosan játssza meg magát. Van aki ezt évekig, évtizedekig is tudja csinálni, ha ebben érdeke van (szexelni akar a másik féllel, uralkodni felette, esetleg magához láncolni, anyagi érdek fűződik hozzá stb.). Ted Bundy pl. sosem esett ki a felvett szerepéből, még a bukása után sem.
2022. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
23%
Ez inkább valami wishful thinking. Aztán jönnek a hitelek, a gyerek, a csábítás, a pénztelenség.
2022. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
38%
Gyere vissza két év múlva. :D
2022. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Vannak ilyenek, amik igaziak, csak nagyon ritkák. Én inkább borzasztóan szerencsés véletlennek mondanám, nem feltétlenül a Sors kezének, de a lényeg ugyanaz. Tapasztaltam már ilyet, hosszú idő kellett, mire beláttuk, hogy nekünk együtt kell lennünk, és egyáltalán semmi hátsószándék nem volt a dologban.


De lehet, hogy csak anyagi érdek vezérli, vagy csak nagyon meg akar dugni már végre, de ezt mindig az adott illetőnek kell éreznie.


De én azt mondom, hogy van ilyen "sorsszerű" dolog, általában bonyolult lelkű embereknél alakul ki szerintem, mert azok tudják a másikat ilyen szinten értékelni.

2022. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Van ilyen!
2022. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
75%
Volt a múltkorában egy kérdező, akinek a pasija az utcán futott össze a léleklángjával vagymijafsz. Aztán gyorsan összejöttek, mármint a pasi meg az idegen nő és a kérdező meg szintén maradt a kapcsolatban valahogy, de azt már nem akartam megérteni. Valaki linkelhetné azt a kérdést:)
2022. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
82%
Na, te is jó helyen kérdezed, itt a lúzer klubban🤦🏽‍♀️ Elég sok kapcsolat indul így, aztán egy része becsődöl, ők jönnek ide a gyakorira válaszolni. Egy másik része viszont nagy szerelem, és az is marad, nevezheted sorsszerűnek is. Ők meg csak élvezik, nem járnak ide az incelek és megkeseredettek közé, hogy őket is lehozzák az életről 😂
2022. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
43%
Álmodozni lehet...
2022. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!