Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám haverjával összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám haverjával összejönni? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. a bátyám és a társasága 25-35 közöttiek.

IGEN még otthon lakunk a szülőkkel. Így minden nap találkozok a haverjaival. Az egyik haverja nagyon tetszik és ő is jelezte már többször,hogy tetszem neki.

Lényeg,hogy úgy érzem kialakulóban van valami.

DE... nem tudom,hogy ez helyes-e.

Ha esetleg nem jön össze hosszútávra vagy bármi van akkor nem túrom szét a barátságukat? Vagy úgy egyébként??


Tőlünk indultak szombaton bulizni, én is épp készülődtem és megkérdezte,hogy merre megyünk,mert tarthatnánk velük is. Akkor az egy másik beszólt,hogy "házinyúlra nem lövünk!" és odébbhúzta...


Aki volt hasonló helyzetben később megbánta vagy jól sült el?

Mit szólt hozzá a tesótok?

Memaradt a barátságuk ugyanolyan jó?



2022. okt. 5. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé necces. Mert ha esetleg szakítás lenne a vége, a bátyáddal gyanítom ugyanúgy haverok maradnának. Úgy meg rossz lenne látni egymást.
2022. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Annyira tipik a teso haverjai, apuka uzlettarsai, tanárok, meg olyan körökben össze jonni vkikkel amik nem is a te köreid, magadnak meg nem tudsz kiépiteni kapcsolatrendszereket ehhez.
2022. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csináld, vesztenivalód nincs. Ha szeretitek egymást, a tesódnak se lesz komolyabb ellenvetése. De ha vagy olyan viszonyban a bátyáddal, beszélhetsz is vele erről, elvégre ő jobban ismeri, hogy milyen ember, érdemes-e vele kezdeni.
2022. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Én a legjobb barátnőm bátyjával jöttem össze. A barátságunk kuka lett, azóta kb nemis áll velem szóba. De szerintem ezt kulturáltan is meg lehet oldani, csak sajnos a barátnőm ezt nem fogadta el, hogy a bátyjával járok. 25n
2022. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1# Ez a része eszembe se jutott... Csak az ő barátságukra koncentráltam,magamra nem.


#3-as #4-es köszönöm. Lehet,hogy kikérem a bátyám véleményét,bár eléggé izgulok emiatt. Jó viszonyban vagyunk,de ilyen még nem volt és félek egy kicsit megmondani neki is.

2022. okt. 5. 10:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Simán nyithatsz felé, ha ő is vevő rád. Szét kell választani a kapcsolatot és a barátságot majd neki, de meg tudja csinálni, mint oly sokan.

Az én unokatesommal is együtt van a munkatársam pl.


Úgyhogy hajrá. :)

2022. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Ja és pont hogy a házinyúlra kell lőni, az a "legfinomabb". :)

Ilyen hülye maradi felfogást..

2022. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a legjobb barátnőm bátyjával jöttem össze, csak akkor volt probléma mikor szakítottam vele, de mi attól nem vagyunk haragban már.
2022. okt. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátom a bátyám jó haverja volt. Másfél év után vége lett a mi kapcsolatunknak. Nekem hazudott az okáról, de a bátyám megtudta, hogy az ő csajára startolt rá az ex. Mondanom se kell... Nagy balhé lett belőle. :D
2022. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Összejöhetsz vele, de csak ha úgy érzed, elég sok van ebben a kapcsolatban, legyél távolságtartó, ill. adjál időt magadnak, neki, hogy kiderüljön, mennyire akar majd komolyan. Az lenne a jó, ha a felesége lehetnél. Ha nem érzed, hogy ilyen komoly lesz a kapcsolat, akkor ne menjél bele. Biztos ismered már a bátyádon keresztül.
2022. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!