Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám haverjával összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bátyám haverjával összejönni? Kifejtem lent.

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. a bátyám és a társasága 25-35 közöttiek.

IGEN még otthon lakunk a szülőkkel. Így minden nap találkozok a haverjaival. Az egyik haverja nagyon tetszik és ő is jelezte már többször,hogy tetszem neki.

Lényeg,hogy úgy érzem kialakulóban van valami.

DE... nem tudom,hogy ez helyes-e.

Ha esetleg nem jön össze hosszútávra vagy bármi van akkor nem túrom szét a barátságukat? Vagy úgy egyébként??


Tőlünk indultak szombaton bulizni, én is épp készülődtem és megkérdezte,hogy merre megyünk,mert tarthatnánk velük is. Akkor az egy másik beszólt,hogy "házinyúlra nem lövünk!" és odébbhúzta...


Aki volt hasonló helyzetben később megbánta vagy jól sült el?

Mit szólt hozzá a tesótok?

Memaradt a barátságuk ugyanolyan jó?



2022. okt. 5. 09:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj inkább, hogy ennyivel több ismerkedési lehetőséged van. Nincs mindenkinek bátyja, plusz annak nem tudom hány fős baráti köre, akiket én is ismerhetek.
2022. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!