Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha tehetősebb, befolyásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha tehetősebb, befolyásosabb férfit szeretnék inkább?

Figyelt kérdés

21 éves, egyetemista lány vagyok.

Egy "lightosabb" hónapban a költségeim körülbelül 600-650 ezer között vannak. Tehát ha nem utazom, nincs karácsony stb. De ebben benne van minden, a rezsitől kezdve a nagybevásárlásokon, étkezéseken át a ruhákig minden. Budapesten élek, ez is dob a kiadásaimon.

A szüleim mondták, hogy egyetem mellett ezt ők állják, de már sokszor így is kellemetlenül érzem, hogy ők fizetik pl. azt, ha orvoshoz megyek, vagy bulizni stb. Nem szoktak ezen problémázni, csak pl. más korombelinek már családja van, vagy dolgozik, nekem meg a rezsimet a szüleim fizetik...

Zavar ez is, plusz ott van az, hogy pályakezdőként nem fogok ennyit keresni. Sőt, ha elhelyezkedek a diplomámmal, nagyon sokáig nem lesz normális fizetésem itt. Jogásznak tanulok, az édesapám vidéken ügyvéd. Oda mehetnék, viszont mindenképpen Budapesten szeretnék maradni, ha végzek. Itt pedig ügyvédjelöltként, amíg nincs meg a szakvizsgám, a fizetés nagyon alacsony, vagy van iroda, ahol még az sincs, vagy éppen neked kell fizetni, hogy ott lehess...


Tényleg azt érzem jelenleg, hogy egyedül, 22-23 éves fiatal nőként lehetetlen boldogulni.


2022. okt. 5. 10:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
20%
Ebben semmi különleges nincs, a nők többsége ezt akarja. Megszokott dolog.
2022. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Újabb provokatív kamu. Mostanában nincs iskola vagy mi?
2022. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy annyira tisztában vagy az életemmel, hogy szerinted hazudok. Ki az a hülye, aki egy anonim oldalon valótlan dolgot írna le? :D
2022. okt. 5. 10:40
 4/34 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom meglepődsz rajta mennyi kamukérdés van igaz? :)

650e -t mire költesz el nyuszika ha szabad kérdezni?

2022. okt. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Luxus apartmanban laksz 400k bérleti díjjal?
2022. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Van egy autóm, ami rengeteget fogyaszt.

Van két cicám, akik "csak" kb. 50-60 ezerben vannak egy hónapban (ha nem kell semmilyen orvosi ellátás, oltás, gyógyszer nekik).

Hetente háromszor járok fodrászhoz, havonta egyszer vág is a hajamból, háromhavonta egyenesíttetem. Szintén heti háromszor szoktam edzeni menni, oda ki kell fizetnem a bérletet + a személyi edzőt. Hetente egyszer megyek masszíroztatni. Amíg jó idő van, és tudok a szabadban lenni, addig teniszezek, oda is kell bérlet. Ősztől tavaszig squasholni járok, szintén nincs ingyen a terem.

Járok 10-12 naponta manikűrre, pedikűrre. Havonta egyszer kozmetikushoz arckezelésre.

Hétköznapokon összevissza vagyok, olyankor nem főzök. 1-2 étkezés így étteremből van megoldva, esetleg Wolt, Foodpanda. Nagybevásárlás sem olcsó, hogyha minőségi élelmiszereket rendelsz. Heti egyszer jön hozzám egy hölgy kitakarítani.

Ilyen-olyan előfizetések is bőven sokba kerülnek. (Netflix, HBO, Disney stb).

Hetente azért 1-2szer eljárok barátnőkkel bulizni, vagy csak beülni valahová, ami általában nem a Mekit jelenti. Vacsora, koktélozás, taxi.

Ezek mellett még ott vannak az egészségügyi dolgot, gyógyszerek, vitaminok, vagy éppen a kontaktlencsém is 8 ezer forint egy hónapra.


És akkor még nem vettem magamnak se egy arckrémet, se egy ruhát, egyszer nem voltam kirándulni, vagy egy rövid city break-en valahol 3-4 napra. Nem voltam beteg, nem kellett orvoshoz sem menjek súlyos tízezrekért.

Nem élek spórolósan, az tény. De szerintem annyira hatalmas luxusban sem, kényelmesnek mondanám az életszínvonalamat.

2022. okt. 5. 10:57
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod valósságától függetlenül az ilyen nők szoktak pofára esni ha a saját lábukra kell állni!!!
2022. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
18%

Nem baj, ha meg még sem jönne össze akkor apuci eltart továbbra is.

Én is hasonló cipőben vagyok, csak nekem horogra is akadnak ezek a gazdag férfiak. A mostani párom is befolyásos és rohadt gazdag, legalább havi 5 milliót költ rám!

2022. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%
8. te férfi voltál a minap!
2022. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
91%

Incel gyanús beíras.

Ha meg nem akkor neked is megvan a "piacod" puncs.hu és nem az általános társkereső oldalak.


Viszont bárki írt be , nem szokványos , nem jó példa / minta / eléggé egyedi.

Nekem nem kellene ilyen nő, nem tudnál annyit nyújtani mint amennyibe kerülsz

2022. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!