Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha tehetősebb, befolyásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha tehetősebb, befolyásosabb férfit szeretnék inkább?

Figyelt kérdés

21 éves, egyetemista lány vagyok.

Egy "lightosabb" hónapban a költségeim körülbelül 600-650 ezer között vannak. Tehát ha nem utazom, nincs karácsony stb. De ebben benne van minden, a rezsitől kezdve a nagybevásárlásokon, étkezéseken át a ruhákig minden. Budapesten élek, ez is dob a kiadásaimon.

A szüleim mondták, hogy egyetem mellett ezt ők állják, de már sokszor így is kellemetlenül érzem, hogy ők fizetik pl. azt, ha orvoshoz megyek, vagy bulizni stb. Nem szoktak ezen problémázni, csak pl. más korombelinek már családja van, vagy dolgozik, nekem meg a rezsimet a szüleim fizetik...

Zavar ez is, plusz ott van az, hogy pályakezdőként nem fogok ennyit keresni. Sőt, ha elhelyezkedek a diplomámmal, nagyon sokáig nem lesz normális fizetésem itt. Jogásznak tanulok, az édesapám vidéken ügyvéd. Oda mehetnék, viszont mindenképpen Budapesten szeretnék maradni, ha végzek. Itt pedig ügyvédjelöltként, amíg nincs meg a szakvizsgám, a fizetés nagyon alacsony, vagy van iroda, ahol még az sincs, vagy éppen neked kell fizetni, hogy ott lehess...


Tényleg azt érzem jelenleg, hogy egyedül, 22-23 éves fiatal nőként lehetetlen boldogulni.


2022. okt. 5. 10:35
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Nemrég ért véget egy 4 éves kapcsolatom, azért is fogalmazódott meg bennem ez a kérdés most.

Nem tudom, ki az az Incel vagy PSGogli, nem követek ilyesmiket.

Aki hitetlenkedik, sétáljon egy nagyot Budapesten, azt tudom neki tanácsolni! :)


A tanulmányaimmal kapcsolatban nem kell aggódni, jól teljesítek. Más munka és család mellett is megoldja, szóval az, hogy elmegyek edzeni egy másfél órát reggelente, vagy péntek este masszíroztatni, nem vesz el semennyit. Fodrászhoz blowdry-ra járok, ugyanannyi idő, mintha magamnak mosnám a hajamat, itthon. Bulizni pedig szerintem minden egyetemista jár, ezt sem gondolom annyira brutálisan durvának. Nem minden héten van reggelig tartó mulatozás, van, hogy éjfélkor már itthon vagyok.

2022. okt. 5. 14:46
 22/34 anonim ***** válasza:
92%

Én is irtam ki ehhez hasonló kamu szöveget 12 évesen egy fórumra, csak én agyatlan gazdag plazacicanak adtam ki magam, akinek apuci mindent fizet és direkt olyanokat irtam ki hogy a pothajam 50 ezer forintba került 😂😂

Valószínűleg ezzel akartam kompenzálni hogy az apám alkoholista volt és nem dolgozott…

2022. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nincs póthajam, semmi ilyesmi nincsen rajtam.

Tényleg javaslom a hitetlenkedőknek, hogy kicsit nézzenek szét Budapest jobb helyein. Vannak nálam sokkal nagyobb lábon élők.

2022. okt. 5. 15:03
 24/34 anonim ***** válasza:

De amúgy mi a problémád meg a kérdésed tárgya?

Gold digger vagy, ha erős a gyomrom és nem számít a külső meg semmi más egy pasiban csak a pénz és olyan külsővel rendelkezel amivel lehetsz gold digger, akkor mi a kérdés??

Nem sikerül pénzes pasit fogni?

Eleve ha az apadnak van pénze akkor nem is kellene hogy gond digger legyél mert onnan jön a pénz…

2022. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gold digger. Eddig egyetlen kapcsolatom volt, aki is 4 évig tartott és nemrég ért véget.


Zavar valamennyire, hogy a szüleim tartanak el, az az igazság. Hogy pl. ha utaznék, akkor tőlük kell pénzt kérjek külön, vagy most szeretnék megtanulni sütni, ahhoz hogy bevásároljak, szintén tőlük kell kérnem.

2022. okt. 5. 15:20
 26/34 anonim ***** válasza:
De az már nem zavarna ha egy bácsi tartana el?
2022. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Egy komoly kapcsolatban, esetleg házasságban szerintem nincs olyan, hogy valaki eltartja a másikat. Ott közös minden.
2022. okt. 5. 15:24
 28/34 anonim ***** válasza:

13-as vagyok: de egyébként tényleg mi értelme van a kérdésnek? Az a fő kérdésed, hogy baj-e, hogy tehetősebb férfit szeretnél (akár meg sem kellett volna "indokolnod", hogy miért). Szerintem nem baj, mások szerint meg golddiger és luxusprosti vagy, de ez alapján fogsz dönteni, hogy ismerkedéskor legyen-e szempont, hogy a másik milyen anyagi helyzetben van? Általánosságban úgyis az, hiszen azért az meghatározza, hogy milyen körökben mozogsz, szórakozol, honnan jöhet potenciálisan jelölt, aki valószínűleg hozzád hasonló anyagi helyzetben van. Én sem teljesen értem, hogy mire vársz itt választ. Hogy keress-e célirányosan nálad tehetősebbet, aki el tudsz tartani? Az előző kapcsolatod ha jól értem érzelmi alapon ment, nem ő tartott el/támogatott anyagilag.


Többször említed, hogy téged zavar, hogy a szüleidtől kapsz, de az nem zavarna, ha a párodtól kapnál. Ehhez vársz megerősítést? Lesz aki egyetért veled, lesz aki nem, ezt végső soron neked kell eldöntened, hogy mennyire akarod hagyni, hogy ez a kérdés befolyásoljon a párválasztásban.

2022. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogyha tényleg valós kérdés, meg zavar, hogy még ezen felül is kell pumpolni a szülőket, akkor miért nem faragsz le inkább a kiadásokból? Nem tudod a hajadat magadnak mosni, szárítani, kitakarítani a lakást? 50-60 ezer két állatra? Nekem is két macskám van, több hónap alatt megy el ennyi, pedig minőségi tápot esznek, és nem a legolcsóbb almot használom. Manikűrre, pedikűrre sem jár kb. senki ilyen gyakorisággal, és kb. mindenből le lehetne venni, és még mindig nem „csóringer” színvonalon lennél.
2022. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"Te súrolod a luxikrvát, Muci :)"


Inkább Incel Pisti az álmaiban.

Mellesleg ugyan vannak gazdag emberek, akik ezt vagy többet is megengedhetnek a gyerekeiknek, de az a gyerek nem itt ír ki kérdést, hanem eleve olyan körökben mozog, ahol gazdag férfivel fog megismerkedni és az a gazdag férfi is profitál a szülők ismerettségi köréből.

A kérdezőnek meg mindegy a végzettsége, a szülők majd beveszik a bizniszbe és ő is jól fog keresni.

2022. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!