Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha tehetősebb, befolyásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha tehetősebb, befolyásosabb férfit szeretnék inkább?

Figyelt kérdés

21 éves, egyetemista lány vagyok.

Egy "lightosabb" hónapban a költségeim körülbelül 600-650 ezer között vannak. Tehát ha nem utazom, nincs karácsony stb. De ebben benne van minden, a rezsitől kezdve a nagybevásárlásokon, étkezéseken át a ruhákig minden. Budapesten élek, ez is dob a kiadásaimon.

A szüleim mondták, hogy egyetem mellett ezt ők állják, de már sokszor így is kellemetlenül érzem, hogy ők fizetik pl. azt, ha orvoshoz megyek, vagy bulizni stb. Nem szoktak ezen problémázni, csak pl. más korombelinek már családja van, vagy dolgozik, nekem meg a rezsimet a szüleim fizetik...

Zavar ez is, plusz ott van az, hogy pályakezdőként nem fogok ennyit keresni. Sőt, ha elhelyezkedek a diplomámmal, nagyon sokáig nem lesz normális fizetésem itt. Jogásznak tanulok, az édesapám vidéken ügyvéd. Oda mehetnék, viszont mindenképpen Budapesten szeretnék maradni, ha végzek. Itt pedig ügyvédjelöltként, amíg nincs meg a szakvizsgám, a fizetés nagyon alacsony, vagy van iroda, ahol még az sincs, vagy éppen neked kell fizetni, hogy ott lehess...


Tényleg azt érzem jelenleg, hogy egyedül, 22-23 éves fiatal nőként lehetetlen boldogulni.


2022. okt. 5. 10:35
1 2 3 4
 31/34 Sunshinedoll ***** válasza:
36%

Dehogy baj, szerintem ha van választási lehetősége, mindenki a tehetősebbet választaná.

Nem csak párkapcsolat miatt, hanem pl magamra nézve is: inkább lennék csóró, vagy gazdag? Hát nyilán inkább lennék gazdag.

Vannak azok, akik előadják, hogy nem a pénz számít, mert épp az ő pasija halál csóró, cserébe még semmibe se nézi, de valahogy erényként tekint arra, hogy ő a bajban is kitart mellette. Hát jó, de ha engem egy pasi kidob vagy megcsal, akkor inkább zárjuk úgy, hogy míg együtt voltunk jó helyekre jártunk, gazdagodtam pár jó élménnyel, kaptam jó ajándékokat meg mittudomén.

2022. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

31. persze, a pasi kidob vagy megcsal, ez szokott történni általában...


ez a gond 100 partner után, le van szarva az egész, de legalább szép helyekre elvitt, ennyire leegyszerűsödik egy kapcsolat

2022. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
91%
Napi kamu 1.0🤣
2022. okt. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Persze. Épp válogathatnék pasit az alapján, hogy mennyire szép meg magas, mert hát tény, hogy azért egy magas férj mi jól nézne ki mellettem, a közös életünk elején, aztán persze majd kiderül, hogy a magas pasik kva sokmindentől meg tudnak majd védeni engem, a szegénységtől pont nem.
2022. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!