Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember az életetekben, aki nagyon hiányzik, mégsem keresitek őt?

Figyelt kérdés
Miért nem keresitek?

2022. okt. 5. 15:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%

Igen, de ő nem választott engem. Akkor se lenne már köztünk semmi, ha keresne, a sértettségem és az egóm erősebb ebben a helyzetben.

Jobb nő vagyok azóta és egyszer láttam hogyan nézett rám, amikor véletlenül összefutottunk, inkább a harag töltött el abban a percben. A szeretet szerencsére múlik, de még néha hiányzik, mert még mindig fáj az egész.

2022. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Van. Mivel szó nélkül el tudott menni egy másik országba, egy másik nővel, nem hinném, hogy ez a hiány kölcsönös. Ő döntött így, ezek szerint neki jó döntés volt, nem tudok mit csinálni. Nem is tudnám keresni, nincs meg az elérhetősége. Neki megvolt az enyém. Ennyit erről🤷🏼‍♀️
2022. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van parja
2022. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Van, 2. Az egyiknek lett társa, gyereke, másrészt nem foglalkoztam vele barátként, pedig őneki akkor, amikor találkoztunk fontos lett volna.

A másik egy régi munkatársam, akivel szinntén nem foglalkoztam, pedig ő nyitott lett volna a beszéélgetésre, a kapcsolattartásra.

2022. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Az exem. Pár hónapja ő szakított velem, nem volt hajlandó nehézségeket leküzdeni,mert különböztünk, de ő inkább a nehezebb utat választotta. Egy teljesen jó életet kínáltam neki, de neki ez inkább nem kellett. Szeretem még mindig, tudnánk egymásnak írni, de nem írunk. Ezzel el is megyek külföldre. Nem tudok úgy élni, hogy pár km-re él tőlem és bármikor összefuthatunk. Azt meg főleg, hogy meglássam valaki mással, a szívem szakadna meg. Megsértett engem, hogy nem szeretett annyira hogy küzdjön értünk. :(
2022. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Van. Tudom én is hiányzom neki, de csak jót akart nekem.
2022. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Első szerelmeim.

Kerestem. Senki nem is tud róluk semmit (régi csoporttársak edzőtársak osztalytársak senki)mintha elnyelte volna a föld őket.

Nyomozot meg nem fogom fogadni.

Ők amugy megtalálnának engem ha akarnának..

2022. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
31%
Van. Munkatársam. Mindketten mindkét nemhez vonzódunk és egymáshoz is. Kijelentette, hogy nem szrunk oda ahol eszünk. Ennek több hónapja. Amikor közösen dolgozunk izzik a levegő. Tudom milyen egy pasi, ha akar valakit, DE kerül, tényleg csak a kötelező köröket futjuk együtt mostmár. Hiányzik, de tiszteletben tartom a döntését. Ez van.
2022. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
88%
Igen, van. A plátói szerelmem. Úgysem jönne össze velem, ha meg igen, akkor tuti nem lenne boldog velem. Ő egy határozott, társaságkedvelő, céltudatos nő, én meg egy nyomi, zárkózott, motiváltlan senki vagyok. Biztos, hogy a terhére lennék és egy idő után úgyis rámunna. De örökre Ő marad az igaz szerelem!
2022. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig volt. Idővel rájöttem, hogy csak idealizálom őt.
2022. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!