Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember az életetekben, aki nagyon hiányzik, mégsem keresitek őt?

Figyelt kérdés
Miért nem keresitek?

2022. okt. 5. 15:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
92%
Azt kell mondjam, büszke vagyok néhány válaszolóra. (Azokra, akik azért nem keresik azt, aki hiányzik nekik, mert tudják, semmi értelme.) Ők használják a fejüket is, nem csak a szívüket! Aki így tesz, hamarabb lesz boldog valaki hozzá valóval. Kitartást!
2022. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
67%

Nem kifejezetten hiányzik, inkább szoktam gondolni rá. Van kapcsolatom egyébként, szeretem őt és boldog vagyok, őszintén. Viszont vannak a lelkemben mély nyomok.

Egyik ilyen illető ritkán jut eszembe, már nincsenek érzéseim felé, csak néha elkalandozom, milyen lehet most az élete. Látom egyébként rendszeresen, de nem beszélünk, aminek nyomós oka van. Szerintem jobb ez így.


A másik illetőt sajnálom kicsit, amiért kötődési, és -személyiségbeli problémákkal küzd, amiket különböző káros élvezeti cikkekkel próbál elnyomni magában. Sajnos ezáltal mindössze annyit ér el, hogy egyre lejjebb csúszik a lejtőn...de ez legyen az ő baja. Én már keresni nem fogom, amíg élek. Arra sem reagáltam, amikor ő keresett. Ez a bölcs döntés...

2022. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
74%
A toxikus exem. Nagyon hiányzik, de már így is túl sokáig hagytam neki bántani magam. Magától soha nem mondta volna, hogy szakítsuk meg a kapcsolatot, de meg sem változott volna. Nem zavarta, hogy szenvedek.
2022. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a "nagyon" amire gondolsz, meg a kulcsszavadtól is távol állok. De hiányzik, szívesen venném ha újra úgy lenne mint volt.

Viszont azt mondta, ne keressem.


Így hát megvárom amíg ő keres :)

2022. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
82%
Nem szerelem, csak vonzalom, de nős, 1× szexeltünk, többször nem akar velem. Azért rossz ez nagyon, mert az én életemben ritka a vonzalom, hogy valakivel megfog, hat rám... Hiába próbálnék mást keresni, ha annyira közömbösek számomra, hogy már a randira való készülődés is csak szenvedés, teher, inkább itthon pihenek helyette.
2022. okt. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

* valaki megfog

(-vel)

2022. okt. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
66%
Van. Barát volt és senki ennyire még nem érdekelt engem, idealizáltam. Azért nem keresem, mert ki akarok szeretni belőle, ő nem is érdemli meg azt a mértékű szeretetet amit nem tudnék nem megadni neki, mert fontosabb a méltóságom, és azért, mert még több kárt okoznék magamnak azzal, ha keresném.
2022. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
31%
27. Utolsó egy hülye vagy!
2022. okt. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Tessék?
2022. okt. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
31%

27. Minek szeretnél ki abból, akit szeretsz?

Mi az, hogy nem érdemli meg?

Teljesen agyament!

2022. okt. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!