Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember az életetekben, aki nagyon hiányzik, mégsem keresitek őt?

Figyelt kérdés
Miért nem keresitek?

2022. okt. 5. 15:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
1. Mert belerohadt a lelkem a szeretetébe, egyszer kedvesen bánt velem, egyszer mint a kutyával, minden nap másmilyen volt, és én ennek az ellentmondásos, mérgező fennállás ellenére is betegesen kötődtem hozzá. Ő sokkal fontosabb volt nekem mint ő neki. Nem agyament, mert inkább gondolkodni kell (aggyal), mint ész nélkül vakon érezni.
2022. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
31. Ez nem szeretet, hanem függés, főleg a te részedről. Vágyak és érzelmek komplexusa. Betegesen kötődsz ahhoz, aki bánt, ez már eleve nem egészséges. Tudod mi a szeretet? Amikor két ember megbecsüli egymást és együtt marad. Ennek köze sincs hozzá, csak két lelki sérült ember találkozott, akik a negatív mintáik miatt nem tudják elengedni egymást. Így persze hogy berohad a lelked, csak tudatosítsd hogy ez nem normális kapcsolat.
2022. okt. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötődök ahhoz aki bánt, épp ezért szakítottam meg minden kapcsolatot. Másik ok az volt hogy az érzelmi komplexumot kiöljem. Kész, én már kiléptem, amit leírtam az múltbéli.
2022. okt. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmet akkor sem tudod kiölni, azzal dolgod van. A természetünkkel szemben nem megyünk.
2022. okt. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Ok.
2022. okt. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!