Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a férfi nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a férfi nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Kettő telefonja van,de csak az egyik számát tudom.

Erre a számra whatsappon küldök neki 2-3 naponta pár üzenetet.

Nem mennek át az üzenetek,mert kikapcsolja a telefont,majd 2-3 naponta ismét bekapcsolja,olyankor atmennek az üzenetek,elolvassa de nem válaszol.

Szivat engem?

Azt hiszem élvezi hogy futok utána mert különben ha például zavarná már letiltott volna.

Nyilván nem akar tőlem semmit,mert különben valaszolna.

Akkor ez most mire jó neki?


2022. okt. 10. 10:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább az, hogy NEKED mire jó olyat zaklatni, aki le se szar téged?
2022. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, szórakoztató neki. Bár ettől érdekfeszítőbb szórakoztató dolgot is lehetne találni. Egyébként minek égeted magad? Téged is szórakoztat?
2022. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Mert megbántottam, és azért lett vége az ismerkedesnek. ( személyesen)

Viszont nagyon megkedveltem és szerettem volna ha kapcsolatban maradunk.

De az utóbbi napokban már azon gondolkodom,milyen ember az,aki így bánik egy nővel- talán jobb hogy nem lett belőle semmi.

2022. okt. 10. 11:00
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bánik? Megbántottad, nem kiváncsi rád. Ne zaklasd.
2022. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
0%
whatsapp... csórójános!
2022. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbántottad, akkor annak vannak következményei. Jelen esetben ez. De az is milyen ember lehet, aki zaklat másokat feleslegesen? Ugye most rólad írtam.
2022. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

"Kettő telefonja van,de csak az egyik számát tudom. Nem mennek át az üzenetek,mert kikapcsolja a telefont,majd 2-3 naponta ismét bekapcsolja,olyankor atmennek az üzenetek,elolvassa de nem válaszol."


Én eddig ilyet csak nős pasiknál láttam, akik csalják a feleségüket. Azért van a két telefon, mert a másikról nem tud az asszony. Ezért sem tud mindig visszaírni, mert ott a felesége.

Lehet hogy nálad nem ez a verzió van, de az biztos, hogy nem érdekled eléggé. Csak az egóját "legyezteti" veled.

2022. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Ezt mondjuk megmondhatná. Vagy legalább tiltana le,mert látja hogy erőlködök.

Nem hiába kapcsolja be azt a telefont pár naponta. Bizonyára élvezi a helyzetet és látni akarja hogy még mindig kaparok-e.

2022. okt. 10. 11:04
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Te bántottad meg, őt meg már nem érdekled. Fogadd el.
2022. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy legalább tiltana le,mert látja hogy erőlködök."

Minek erőlködsz? Te is letilthatod. Nem kell mindig a másikra várni gyenge jellemű virágszálam.

2022. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!