Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott nekem és én rájöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott nekem és én rájöttem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, megbeszéltünk egy találkozót jövő hétre és, hogy utána minden héten eljön majd.

Azt mondta nincs senkije a szülei pedig nem élnek már.

Aztán ma láttam, egy közös képet az anyjával és, hogy van egy tesója is...

Küldött magáról ezt azt és azt mondta szeretne velem kapcsolatot de hazudott, legszívesebben az arcába vágnám, hogy mindent tudok és nem akarok tőle már semmit.

Ezek szerint csak megdugni akart és bekábított milyen egyedül van nincs senkije sem...

Tudom buta vagyok és gyűlölöm magam mert érzelmeket tápláltam iránta.

Sokat beszéltünk és én elmondtam neki szűz vagyok amit már bánok...

Kedves volt velem és nagyon rosszul esik, hogy így átvert. A halálról nem volt szép hazudnia.

Higgadt szeretnék lenni, de úgy érzem nem tudok most az lenni.

Megírjam neki, hogy mindenről tudok vagy hagyjam a francba az egészet?



2022. okt. 11. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Pasik mit meg nem tesznek a dugasert. Szanalmas.
2022. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1.

Az első férfi akiben megbíztam és tényleg kezdtem nagyon megkedvelni, nagyon hülye voltam gyűlölöm magam, hogy közelebb engedtem magamhoz.

Valószínű igazad van csak a dugás miatt vert át...

2022. okt. 11. 14:36
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mostohaanyja vagy akármi
2022. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3.

Azt írta édesanya és nagyon úgy tűnik tényleg az édesanyja, a testvére pedig 100% a tesója őt is letagadta.

2022. okt. 11. 14:46
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Akkor szépen ne magadat gyűlöld azért mert hittél neki, sztem szivasd meg mond meg hogy időközben lefeküdtél mással akinek az anyja meg a tesója is szimpatikus. Talán kapcsol.
2022. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kicsit megszívatnám azért valahogy. Csak az íze miatt😁 Egyáltalán nem vagyok bosszúálló típus, de a kérdésedből úgy tűnt nekem, még fiatalok vagytok. Tanulja meg még most, ahogy ő bánik másokkal, mások is úgy fognak vele. Te meg ne sajnálj egy hazug embert.
2022. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem is tudom mit írja neki, dühös vagyok és egyben szomorú is, nem merek már senkit sem közel engedni magamhoz.

A halállal "szórakozott" és olyan rossz érzés volt hallgatni is min ment keresztül.

Őszintén elmondhatta volna mit akar, felesleges volt hazudoznia.

2022. okt. 11. 15:45
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy élnek még, akik a képen vannak?
2022. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám az egész ismerkedést a fenébe egy ilyen emberrel.
2022. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8.

Friss képek és nem rég posztoltak a képen lévő emberek.

2022. okt. 11. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!