Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudott nekem és én rájöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott nekem és én rájöttem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, megbeszéltünk egy találkozót jövő hétre és, hogy utána minden héten eljön majd.

Azt mondta nincs senkije a szülei pedig nem élnek már.

Aztán ma láttam, egy közös képet az anyjával és, hogy van egy tesója is...

Küldött magáról ezt azt és azt mondta szeretne velem kapcsolatot de hazudott, legszívesebben az arcába vágnám, hogy mindent tudok és nem akarok tőle már semmit.

Ezek szerint csak megdugni akart és bekábított milyen egyedül van nincs senkije sem...

Tudom buta vagyok és gyűlölöm magam mert érzelmeket tápláltam iránta.

Sokat beszéltünk és én elmondtam neki szűz vagyok amit már bánok...

Kedves volt velem és nagyon rosszul esik, hogy így átvert. A halálról nem volt szép hazudnia.

Higgadt szeretnék lenni, de úgy érzem nem tudok most az lenni.

Megírjam neki, hogy mindenről tudok vagy hagyjam a francba az egészet?



2022. okt. 11. 14:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, csináld meg amit mondtam. Mit akarsz egy ilyen embertől de őszintén? Most itt lehet ezen nyújtani meg minden, de te is tudod hogy ilyen alakkal nem kell továbbiakban jövőt tervezni.
2022. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

11.

Most látom írtad fiatalok vagyunk hát annyira már nem mégis úgy szórakozik mint egy gyerek... 20-as éveink végén járunk.

Írtam fentebb nem akarok már tőle így semmit.

Nagyon rosszul esik ez az egész de nem tudom, hogy a bosszú jó ötlet e, igazából nem is tudom beszéljek e vele ezután.

2022. okt. 11. 16:47
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasi egy beteges hazudozó. Halottnak hazudja a saját szüleit, úristen... milyen beteg f*sz csinál már ilyet?!

Én amúgy nyílt lapokkal játszanék, mert - vele ellentétben - az őszinteség híve vagyok. Megkérdezném, hogy hogy is volt az a halott családos dolog? Fura, hogy a halott rokonai ennyire aktívak a Facebookon. Úgyis kitalál valami hülyeséget, próbálja majd megmagyarázni. Én megmondanám neki, hogy szórakozzon valaki mással,engem viszont felejtsen el egy életre.

2022. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy kiderült a hazugsága. Már csak azért is, mert kíváncsi lennék mit reagál rá.
2022. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#12! Én vagyok a #6, én írtam, hogy fiatalok lehettek. Szerintem a #11 csak elírta, az nem én vagyok.

Én valami olyasmit mondanék, hogy beszéltem anyukáddal, azt üzeni, hogy régen vittél neki virágot, vagy ilyesmi. Így te is hazudsz, meg le is esik neki, hogy lebukott.(Fontos, hogy csak abban az estben csináld meg, ha biztosra tudod, hogy kamuzott. Ha véletlenül mégis halott lenne az anyja, az nagyon durva lenne.)

#6

2022. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

15.

100% élnek a szülei de én most belementem a játékba és egy ideig nem mondom el, hogy tudom.

Most le is tíltott az egyik közösségi oldalán úgy teszek mintha ez se tűnt volna fel, majd fogom és kiborítom azt a bizonyos "bilit", hogy mindent tudok...

2022. okt. 11. 18:57
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Minek ölsz még energiát ebbe?
2022. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Értem hogy fáj meg minden, de ha nem szivatod meg, nem lesznek következmények, ezt mással is eljátssza.
2022. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen pazarlod az idődet! Ő erre már nagy ívben szrik, s csak te kattogsz rajta!
2022. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!