Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyengébb kinézetű és belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyengébb kinézetű és belső értékekkel rendelkező férfiak, miért hiszik azt 2 mondat után hogy ismerkedünk és aztán meg lerázni nem tudom magamról őket? A velem egy szinten lévők miért tudnak férfi módjára viselkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyenben volt mar reszem.

Ram irtak facebookon pl, munkatarsak vagy regi ismerosok, akikkel soha az eletben nem tennem magam ossze, vissza irtam par szot, es ok mar az eskuvot terveztek. 2 mondat miert szamit ezeknek az embereknek ismerkedesnek? Aztan amikor nem akartam mar vissza irni, mind azt hitte hogy en hitegettem es atvagtam oket, ezt persze le is irtak nekem. De en nem hitegettem oket, es nem is vagtam at oket, nem ismerkedtem veluk, szimplan vissza irtam 2x, arra hogy mizu.

Erdekes, hogy akik kivul belul megfelelnek az ertekrendemnek, azok soha nem csinalnak ilyet. Azok normalisan tudnak viselkedni, nem hiszik azt 2 mondat utan hogy egyutt fogunk meghalni, es soha nem erzem magam rosszul ha beszelgetek veluk, mert tudom hogy ebbol nem lesz baj.

Miert van ez?


Amiota eszrevettem ezt par ferfi utan, rajottem hogy még csak unalombol sem irok mar vissza még egy ragadvanynak, tudatosan. Mert eskuszom szoritast erzek a mellkasomban amikor egy mondadot is beszelek barkivel akivel soha nem ismerkednek, tudom hogy csak a problema lesz belole, nem erdekel ha megharagszik hogy nem valaszolok, nincs kedvem egyszeruen hozzajuk szolni. Es amikor valaszoltam csak azert volt mert epp unatkoztam es nem akartam megbantani az illetot. De rajottem hogy nem vagyok koteles visszairni, es nem en dolgom hogy megharagszik e vagy rosszul esik e neki.

Mit gondoltok errol az egesz temarol? Veletek volt mar ilyen?


2022. okt. 26. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Volt, de hidegen hagy.

Nem tetszik elküldöm vagy egyszerűen tiltom és kész.

N 30

2022. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Milyenek azok a férfiak, akik veled egy szinten vannak?
2022. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen,mar en is leszarom eppen ezert kerdezem hogy ti hogy vagytok ezzel

Regen rosszul ereztem magam ezert, pedig semmi okom nincs ra

2022. okt. 26. 16:53
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Olyanok akikkel ismerkedek ha ugy alakul
2022. okt. 26. 16:55
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Röviden a vàlaszom: mert próbàlkoznak.


Hosszan: mert próbàlkoznak, h p1nàhoz jussanak.



Üdv,

egy hótàtlag férfi

2022. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
#4 Az valóban egy kicsit extrém, hogyha valaki már veled két mondat után már a közös életet tervezi.
2022. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Velem kb 5 ilyen volt
2022. okt. 26. 17:06
 8/13 A kérdező kommentje:

Elmeseltek az eletuk egy szia utan, sajnaltattak magukat, a traumaikat mondtak el nekem igy akartak hatni ram stb

Regebben gyenge volt a szemelyisegem es azert hatott ram ez.

2022. okt. 26. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
#8 Az önsajnáltatás az általában taszító hatást tud elérni. Megértem, hogyha valakinek ilyen gondjai vannak, de az se megoldás, hogyha valakire azonnal rázúdítjuk ezt
2022. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Jártam ebben a cipőben. És igen, ezek a férfiak általában a traumáikról mesélnek. Szegények eleve olyan elesettek, nem túl okosak. Ezt pár mondat után le lehet szűrni. Olyankor nem írok többet vissza. Engem nem hat meg, ha megharagszanak, nem kötelességem ismerkedni velük.
2022. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!