Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen konnyen szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen konnyen szerelembe esni? Vagy ami konnyen jon konnyen megy?

Figyelt kérdés

3 honappal ezelott meg kapcsolatban voltam. Szakitottunk, nagyon a padlon voltam. Jartam pszichologushoz is, rengeteg mindent felismertem es elkezdtem valtoztatni. Majd jott egy masik ferfi az eletembe, aki erzelmileg az exem teljesen ellentete. Hihetetlen nagy torodest es szeretetet kapok tole. Kb 3 het utan bemutatt a csaladjanak. Minden dologgal elhalmoz amit kiejtek a szamon. Pl a heten rosszul ereztem magam es egy akkora csokor rozsat hozott hogy nem birtam megfogni. Mondta, hogy szerelmes.

Szoval a kerdesem, hogy letezik, hogy valaki ennyi ido alatt ilyen konnyen tud szerelmes lenni es ezt ki is mondani?


2022. nov. 2. 06:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ne agyalj ezen szerintem, érezd jól magad vele inkább. 😊
2022. nov. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem szerelem. Legalábbis ilyen rövid idő alatt biztosan nem. Viszont nekem gyanús, hogy ennyire odavan érted pár hét után, amikor jóformán nem is ismer. Plusz durva, hogy a családjának is bemutatott. Most az exed elkentetjenek tűnik, de szerintem valószínűbb, hogy olyan, mint ő, csak meg nem mutatta ki.
2022. nov. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazabol napokat toltunk egyutt 0-24be. Mivel jovore lakast kell keresnem, igy mar azt is felajanlotta, hogy probaljuk meg az osszekoltozest.
2022. nov. 2. 06:56
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
el ne hidd, hogy akárhányszor rossz kedved lesz valami baromi drága ajándékot fog elédtolni. :D Ez a kapcsolat kezdeti szakában egy figyelmesség, kedvesség. Minden ellaposodik idővel.
2022. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

3

Na pontosan ezt mondom. Csak hetek óta vagytok együtt, de már össze akar koltozni…sikerült kifognod meg egy érzelmileg labilis, kontroll mániás srácot. Ne lepodj meg, amikor elkezdi rombolni az onbizalmadat, nem mehetsz majd sehova a tudta nélkül és rajta kívül senki mással nem tölthetsz időt.

2022. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Tipikus nárci bántalmazók stílusa.

Szokott verekedni? Milyen az előélete?

2022. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos igaza van 5ösnek. Ez erősen love bombingnak tűnik. Nem csoda, hogy megszólalt benned a vészjelző. Mikor teljesen beleéled magad, hogy ő az igazi,akkor majd egyszer csak megbántódik valamin, vagy erősen visszavesz. Nem fogod tudni hogy mit követtél el. Aztán majd megint jó lesz egy ideig, es megint lesz egy tavolodás. Egyre kevésbe fogod érteni mi van, de az egész a "te hibád" lesz. Elkezdődik egy manipulatív macska-egér játék. Ahogy mondja 5ös, a kontrollja alatt leszel, és észre se fogod venni, hogy történt. Te csak az udvarlós, virágcsokros időszakot akarod visszahozni, de nem fog menni, vagy csak rövid időkre aztán megint "elkövetsz valamit" és megint minden rossz lesz. Nagyon járjál nyitott szemmel,mert a bántalmazó kapcsolatok kezdődnek így, ahogy leírtad. Ne legyen igazam.
2022. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem egy étteremben dolgozik véletlen?
2022. nov. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jo csaladbol jon, nagyon rendes szulei vannak. Igazabol elotte nem igazan voltak hosszu kapcsolatai es tipikusan nagy nocsabasz volt. (Ez foleg egyetem alatt volt) Nem is nagyon vitt haza lanyokat bemutatni, inkabb rengeteg egyejszakas kalandja volt. Most hogy befejezte az egyetemet, elkezdett az apja cegebe dolgozni, ezzel egyutt jott a felelosseg is es megkomolyodott- elmondasa szerint.

Nem hiszem, hogy kontrollalni szeretne, mert nem ilyen- ahogy mondtak a tobbiek is. Sot kulon mondta, hogy orul, hogy ennyi baratnom van es rajta kivul is lesz programom, mivel neki is nagy a barati kore.

2022. nov. 2. 07:41
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Jól van, 3 hét alatt jól kiismerted,mehet az összeköltözés. Azért ha valami furcsa lesz, majd térj vissza ehhez a kérdéshez és olvasd el a válaszokat még egyszer.
2022. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!