Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ilyen konnyen szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen konnyen szerelembe esni? Vagy ami konnyen jon konnyen megy?

Figyelt kérdés

3 honappal ezelott meg kapcsolatban voltam. Szakitottunk, nagyon a padlon voltam. Jartam pszichologushoz is, rengeteg mindent felismertem es elkezdtem valtoztatni. Majd jott egy masik ferfi az eletembe, aki erzelmileg az exem teljesen ellentete. Hihetetlen nagy torodest es szeretetet kapok tole. Kb 3 het utan bemutatt a csaladjanak. Minden dologgal elhalmoz amit kiejtek a szamon. Pl a heten rosszul ereztem magam es egy akkora csokor rozsat hozott hogy nem birtam megfogni. Mondta, hogy szerelmes.

Szoval a kerdesem, hogy letezik, hogy valaki ennyi ido alatt ilyen konnyen tud szerelmes lenni es ezt ki is mondani?


2022. nov. 2. 06:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%

Azért itt jó sok üldözési mániás ember van. 😂

Szerintem kérdező ha te jól érzed magad vele, adj esélyt a dolognak. Lehet ez nem szerelem még tényleg, lehet csak szeretet hiánya van, vagy ennyire örül neked hogy ő igy fejezi ki.

De itt már sokan túl kombinálják ezt szerintem. Ha meg nem fog működni mégse, akkor kilépsz belőle. Ennyi az egész.

2022. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
3 honap mulva kell koltoznom, nem most.
2022. nov. 2. 07:47
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ugy koltozz hogy ne legyen aztán olyan hogy nincs hova menned.
2022. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
Treis gazdagekhoz mesz... alig ert veget egyik kapcsolatod ugrottal a masikba..
2022. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem írsz, te mit érzel, miért vagy vele? 3 hét alatt biztos nem is ismeritek még egymást. Csak az tetszik, hogy rajong érted és érzelmes? Na de milyen személyiség, mi az értékrendje, mik a szokásai, céljai, tudtok-e kommunikálni, jó-e a szex...? Látott-e már betegen, rosszkedvűen, dühösen, zsíros hajjal...? :D Ismeri-e és megérti-e félelmeid?

Nekem is volt olyan udvarlóm, aki a csillagokat lehozta és már a harmadik randin bemutatott a mamájának, de mégsem tetszett benne jó pár dolog. Ennek ellenére sajnáltam persze, mert lehet, nagyon szép életem lett volna mellette, szórakoztató, művelt és nagyon társasági volt és hát nem is szegény... sima út az arany kalitkába és biztos támogatott volna, ha szülök neki egy fészekalját, deee nem éreztem fairnek, ha nem tudom ilyen ütemben viszonozni és nem voltam benne biztos, nem egy megfelelési kényszer áll mögötte, ami aztán vádaskodásba, követelőzésbe, sértődékenységbe fordul könnyen. Kicsit olyan volt, mint egy telemarketinges, aki rá akar beszélni saját magára és ezért levegőt se vesz, nehogy meggondoljam magam vagy kérdezzek.

Aztán olyannal jöttem össze, aki nem csak dicsért, és bár sokkal, sokkal lassabban alakultak a dolgok, mert ő is óvatos volt nagy szavakat és terveket puffogtatni, de mire megtette, már tudtam, hogy azt komolyan vehetem és nem csak birtokolni akarja azt, akit belém képzelt, mert már ismer annyira, mint a legjobb barátaim.

De persze ha tetszik neked ez a fiú, csak érezd jól magad, nem jó félelmeikkel sem elrontani egy ilyen szép időszakot. Csak ne hagyd magad rábeszélni olyasmire, amiben még bizonytalan vagy és ne add fel az életed, céljaid érte.

2022. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tamara2022 ***** válasza:
100%
Kérdező, gondolkodj logikusan! Tölts vele sok időt, ne csak progikon, hanem együtt a lakásban olyan 'semmi különös, csak legyünk együtt' módon, ismerjétek meg egymást! Beszélgessetek arról, hogy hogyan tervezitek az együttélést, az anyagiakat, a feladatokat. Kinek milyen szokásai vannak, mi az, amihez ragaszkodik, mi az, amit szívesen elhagy vagy 'beemel' a másik miatt, hogyan lehet összesimítani a két független életet. 3 hónap alatt sok minden kiderül, pláne, ha átcuccolsz hozzá mondjuk pár napra folyamatosan 3 garnitúra váltás ruhával és 3-4 napig 'együttéltek'. Érdemes ezt hét közben is, munka mellett és hétvégén is! És emellett meg figyelj rá valóban, hogy ha odaköltöztél és nem OK, ne legyen kényszer, hanem tudj kivenni albit azonnal. Most rengeteg albi van, csak pénzkérdés. Legyen lóvéd 3 -4 havi albira és akkkor vágj bele bátran a 'kísérleti életbe'! Mert amekkora eséllyel 'nárcisztikus és irányító és bántalmazó' akkora eséllyel lehet, hogy csak lángolóan szerelmes! Sok sikert a döntésedhez!
2022. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!