Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 éves meglett felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves meglett felnőtt férfi miért a 24-28 éves csajok után rohangál?

Figyelt kérdés
Kihangsúlyozom,hogy otthon lakik de közben nagyon jól menő vállalkozása van ,DE!... 24- max28 éves lányok után rohangál és napi szinten cserélgeti őket ... Ez minek tudható be? Én se akarok gyereket ,mivel nem érzek magamban késztetést rá,nem hiszem ,hogy mindenkinek kuya kötelessége gyereket vállalni !! De egy 40 éves meglett,felnőtt férfi miért ilyen (hozzá képest) nagyon fiatal lányok után rohangál állandóan ? Mi kézteti erre ? N31
2022. nov. 7. 08:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Na vajon mi készteti erre? :D
2022. nov. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
És téged mi késztet arra, hogy 40 éves után vágyakozz korodbeli helyett?
2022. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
28 éves nő nem annyira fiatal már.
2022. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Ez tetszik neki, megteheti, miért ne? Miért kell minden mögé keresni valami csavart indokot? Ha 15 evesek után futna akkor érteném a kérdést. Ha 18 még akkor is. De egy 24-28 éves egyáltalán nem kirívó.

Zavar, hogy téged nem akar a pénzes úr?

2022. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem mindenki az után fut, aki után csak akar.


Ezen az oldalon a férfiak naponta számtalanszor elvitatják a nők jogát ahhoz, hogy szabadon megválasszák szerelmük/vonzalmuk tárgyát, úgyhogy szerintem ne csináljuk ugyanezt. Ha egy férfi fiatalabbak után koslat, ám tegye. Nyilván nem kell csodálkozni, ha mérsékelt sikert arat az udvarlása, de próbálkozni szabad.

2022. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem azért fut utánuk, mert noha kívülről úgy látszódhat sokak számára, hogy bármit megtehet/bárkinél nyert ügye van a pénzessége okán, de simán el tudom képzelni, hogy egy 30-as, 40-es nő ennyitől már nem esik hasra, hanem agyban, gondolkodásban is ott kell lenni.

Én randiztam anno 30 évesen 39 évessel és mesélte, hogy a legidősebb barátnője 24 volt. Hááát, ahogy viselkedett, rögtön rájöttem, hogy nem azért van ez, mert akkora főnyeremény, hogy ilyen fiatalok is buknak rá, hanem mert az idősebbek már nem állnak vele szóba.

2022. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

3


Te mennyi vagy vén kecske?

2022. nov. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

3

Ha a 28 éves nő nem fiatal, akkor 40-es pasi egy trotty nyugger.

AMúgy nekem az is.


24l

2022. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy bírom, hogy az átlagosan 8-10 évvel hamarabb meghaló férfiak nyígnak azon, hogy egy 28 éves nő nem fiatal. 😂
2022. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Muszáj ezt heti 3X megkérdezned? Nem kellesz neki, öreg vagy. Fogadd el, és lépj tovább!
2022. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!