Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 40 éves meglett felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves meglett felnőtt férfi miért a 24-28 éves csajok után rohangál?

Figyelt kérdés
Kihangsúlyozom,hogy otthon lakik de közben nagyon jól menő vállalkozása van ,DE!... 24- max28 éves lányok után rohangál és napi szinten cserélgeti őket ... Ez minek tudható be? Én se akarok gyereket ,mivel nem érzek magamban késztetést rá,nem hiszem ,hogy mindenkinek kuya kötelessége gyereket vállalni !! De egy 40 éves meglett,felnőtt férfi miért ilyen (hozzá képest) nagyon fiatal lányok után rohangál állandóan ? Mi kézteti erre ? N31
2022. nov. 7. 08:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
Mit foglalkozol a kujonnal? Mentálisan beteg azt cső.
2022. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%

bírom, hogy az ilyen kérdéseknél mindenki előadja, hogy mekkora lúzer a pasi, hogy nem tud felszedni 40-es nőt... de miért is akarna 40-es nőt?

ha csak dugásról, testi dolgokról van szó, nyilván vonzóbbnak fog látni egy átlagos 24-28 évest, mint egy átlagos vele egykorút

ha meg komolyat akar és gyerekeket, szintén nem a negyvenes éveit taposó nő a megfelelő a számára

az persze más kérdés, lesz-e sikere, vagy csak leégeti magát a fiatalok előtt

2022. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

Matekozz!


40 múltam. A "korban hozzám illő" nők, a prolik szerint 35-45 évesek.


Vegyünk 100, 35-45 közti nőt! Vond ki közülük a következőket, azaz 100 -


- házas

- komoly szeretője van

- csúnya

- kövér

- gyereke van

- testi és/vagy mentális beteg

- nem jövök be neki

- nem jön be nekem

- pénzes gazdatestet keres

- etnikai/vallási gondok


Na, akkor 100-ból mennyi marad? Ja! És mivel nem vagyok nettó idióta sulis srác, így a "távkapcsi" sem jöhet szóba!


Meg eleve, szerinted nem xarom le vastagon, hogy mások, pl. te, meg a többi kommentelő mit gondol?

2022. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

16# "Meg eleve, szerinted nem xarom le vastagon, hogy mások, pl. te, meg a többi kommentelő mit gondol?"


Józska gyerek most pofázzá!

2022. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%

hiába pontozzátok le a 15-ös választ, ez a válasz a kérdésre. kérdező, nem választ akartál a kérdésre?

értem, hogy kellemetlen az igazság, de valójában sok más férfi is ezt csinálná, ha tehetné. annyi a különbség, hogy van néhány, aki megteheti, és vannak tömegek, akiket házasság-gyerek-lakás köt, vagy simán megkopott leélt kopaszodó sörhasak lettek 40 éves korukra, így bölcsebbnek látják titokban irigykedni a 25 éves nőket hajtó haverjukra.

2022. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
Mert így tartja úri kedve.
2022. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
6%
Mert érzi,hogy még bejön nekik,és innentől szimpla biológiai ösztön;A fiatalabb nő nagyobb valószínűséggel egészséges,nemzőképes.
2022. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
És szebb.
2022. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
42%

És neked van vmi közöd ehhez a férfihez?


És nem egészen értem, hogy mi a problémád, hiszen ha 31 éves vagy, akkor alig vagy idősebb a 28 éveseknél.


Tehát az rendben van (lenne), hogy 40 évesen 31 éves tetszik neki, de az nem, hogy 40 évesen 28 éves tetszik neki?


Egyébként meg mindenkinek az tetszik, aki tetszik. :) Idősebb nőknek is tetszhetnek fiatalabb férfiak. Még akkor is, ha nem lesz belőle semmi. Attól még a vonzódás ott lehet.

2022. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!