Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért történt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért történt velem?

Figyelt kérdés

Régen konkrétan (minden szépítés nélkül férfiasan bevallom) egy gátlástalan paraszt voltam nagy egóval. Tudom, mert néha csajok is mondták anno. (egészen 17 éves koromig)


Mára ez teljesen megváltozott. Alig kerülök interakcióba lányokkal, illetve görcsölök és nehezen engedem el magam. Nem tudom mi történt, de régen nem volt ilyen problémám és jóban voltam csomó lánnyal. (Most vagyok 20)


Mással történt ilyen? A felnőttkor kiöli belőlünk a gátlástalanságot, de ez akkor sem normális, hogy már nem merek lányokkal kommunikálni...



2022. nov. 23. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Összegyűltek a bónusz pontok és a szemét telepen találtad magad. Ez ilyen.
2022. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hiszek a karmában, de úgy érzem már eleget kaptam. Teljesen más ember vagyok, mint voltam pár éve. Őszintén mondom.
2022. nov. 23. 23:03
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Öveket bekapcsolni...
2022. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
???
2022. nov. 23. 23:26
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Valószínüleg tudat alatt ráeszméltél, hogy régebben mik történtek, ami miatt elment az önbizalmad.
2022. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez egy lehetséges opció. Nem tudom hova tűnt az önbizalmam, de valóban közel nincs annyi, mint egy egészséges embernek.
2022. nov. 23. 23:53
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mert rájöttél, hogy az a bunkó ember valójában nem te voltál. Ez szokott lenni azoknál is, akik fizetnek azért, hogy megtanítsák őket csajozni: nem sok idő kell, hogy ráeszméljenek, valójában nem is önmaguk.
2022. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszihológust.
2022. nov. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Rájöttél, hogy bunkó voltál, emiatt pedig a tudat alatt el kezdtél ódzkodni az ismerkedéstől.

Teljesen normális.

2022. nov. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tahok duskalnak az onbizalomban, az csak a felszin, hogy annak latszanak. Valojaban egy ertelmesebb ember 2 perc alatt szet tudja szedni az ilyet, ha nem felnek a pofonoktol. Az, hogy erettebb lettel es levetkozted a tahosagod attol nem valtozott az onbizalmad. Valojaban sosem volt, csak vitt a viz es masok nem tudtak megkulonboztetni. Ma mar atlatnak rajtad. Tanulj onismeretet, az a helyes irany.
2022. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!