Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy szép nőnek alap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy szép nőnek alap hogy egy pasi jóképű legyen számára ahhoz hogy járjanak?

Figyelt kérdés
Ha egy szép nővel járni szeretne egy pasi, akkor alap hogy a nő jóképűnek, helyesnek tartsa a fickót? Ha tök átlag, semmilyen is a szemében külsőre, esetleg csúnyácska kompenzálhat a személyiségével, vagy a jó belső mellett elengedhetetlen hogy jóképű helyes is legyen?

2022. nov. 28. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
A szép no és a jóképű férfi is szubjektív. Én magam szépnek látom, nyilván a parjaim olyanok voltak, akikhez vonzódtam, tehát szerintem jól néztek ki. De lehet a baratnomnek pl egyik srác sem tetszett.
2022. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag szép nőnek számítok. Nem állítom, hogy extra kivételes szépség lennék, de a visszajelzések alapján csinos vagyok.


Velem egyszer fordult elő, hogy egy kifejezetten nem jóképű férfi tetszett meg, neki viszont 10/10-es személyisége volt.

2022. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szóval ha egy pasi arcra 6/10, de személyiségre 10/10 akkor jó pasinak számít, és nincs akadálya a kapcsolatnak?
2022. nov. 28. 18:35
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hiszen rengeteg gazdag és nem jóképű, vagy valamiben nagyon jó és nem jóképű (pl. zenész) férfit lehet szép nővel is látni.


Az a gáz, ha nem vagy jóképű, meg még gazdag sem, ja és semmi más extrát sem tudsz felmutatni. Valami kell.

2022. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

3

Az a srác bőven nem volt 6/10 külsőre, ami ugye átlag feletti. De alapvetően így van. Legalábbis nálam.

2022. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
#3: na jó, de honnan tudod, hogy egy adott nőnek mi számít 10/10-es személyiségnek?
2022. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem… a pénz kell nekik

Te nem látod hogy mennyi szép lány van nagyon ronda Sugar daddyvel?

2022. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Bár 50 vagyok de azt mondják jól nézek ki, szép vagyok. Ehhez képest a páromon szoktak csodálkozni hogy idősebbnek is néz ki meg nem helyes. Nyugi pénze sincs 😃 Nekem mégis ő a legjobb, a személyisége, önzetlensége, empatikussága miatt. Ennyi.
2022. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

A szerelem tényleg megszépít, ha már megvan, viszont első benyomásod bárkiről csak a külsejéről lehet.

Aki nem annyira jóképű vagy csinos, annak mindkét nemnél nagyobb az esélye olyan helyzetekben, ahol már mást is meg tud mutatni magából. Pl. munkahely vagy közös baráti társaság (Tinder helyett).

Osztán meg a nők is szeretnek valamiért felnézni, büszkék lenni a párjukra - ez lehet a pénze, foglalkozása, beosztása hiszen akkor sikeres; vagy a dumája, humora, esze - vagyis, hogy kellemes társaság; vagy az is tetszik sokaknak, ha nem is jóképű, de sportos; ill. az is sokat mondd egy nőnek, ha valami gondoskodási hajlam van benne, mert jól bánik a kutyájával; vagy valami hobbija van, amivel lehet dicsekedni (ezermester, szakács, hegymászó, táncos... mittudomén).

2022. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
7 szerintem az az apjuk vagy a nagybátyjuk, csak te annyira paranoid vagy hogy már akkor is azt hiszed amit hiszel, ha elviszi az apja valahová.
2022. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!