Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy szép nőnek alap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy szép nőnek alap hogy egy pasi jóképű legyen számára ahhoz hogy járjanak?

Figyelt kérdés
Ha egy szép nővel járni szeretne egy pasi, akkor alap hogy a nő jóképűnek, helyesnek tartsa a fickót? Ha tök átlag, semmilyen is a szemében külsőre, esetleg csúnyácska kompenzálhat a személyiségével, vagy a jó belső mellett elengedhetetlen hogy jóképű helyes is legyen?

2022. nov. 28. 18:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked miért kell szép nő?
2022. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak a szép nőknek, sőt, nem csak a nőknek. Mindenkinek olyan pár kell, aki tetszik neki.


Viszont ezek nem objektív tulajdonságok. Nekem van párom, tetszik külsőre, belsőre. A barátnőimnek meg nem. Az ő pasijaik meg nekem nem jönnek be.


Egyébként a belső fontosabb, mert az, hogy valaki pl figyelmes, vagy nem az, az jobban mérhető, objektívabb dolog, mint hogy valaki szép vagy nem szép.


Tetszett már alacsony, vékony, kövér, kopasz, hosszú hajú, mások szerint ronda srác is az évek során. (Mielőtt beleköttök ez 12-20 éves korunk között történt, tehát mind csóró volt.)


Viszont a hozzáállásod nem tetszik.

2022. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%

FÉRFIAK, egy HELYES PASINAL alap hogy egy NŐ VÉKONY legyen számára ahhoz hogy járjanak?


Ha egy JÓ PASIVAL járni szeretne egy NŐ, akkor alap hogy a FÉRFI SZÉPNEK, helyesnek tartsa a NŐT? Ha tök átlag, semmilyen is a szemében külsőre, esetleg csúnyácska, kompenzálhat a személyiségével, vagy a jó belső mellett elengedhetetlen hogy VÉKONY SZÉPARCÚ is legyen?

2022. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek alap, hogy vonzódjon a partneréhez, aki nem megélhetési k.urva.
2022. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív dolog ez. Én pl szoktam nagyon szép nőket látni a plázában olyan pasival, akik nekem pl egyáltalán nem jönnek be sem alkatilag, sem a külsejük egyben. Nyilván nem minden a külső, mert én csak annyit látok belőlük, azt nem, hogy emberileg milyenek.

Mindenesetre valószínű, hogy nekik vonzó, hiszen megkapnának mást is, ha akarnának, de elégedettek velük.

2022. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%

Egy szep nonek lehet jokepu pasija eleg. Miert is valasztana felresikerult ronda faszit?? Ugye nem gondolod konolyan:D


A rondak nem alkalmasak egy kapcsolatra. Nem szoktak hozza ,h bizonyos szituban turelem kell stb. Feltekenykednek,kisebbsegi komplexusosak lesznek.

2022. nov. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az fontos, hogy a nőnek tetsszen a férfi, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy médiaideál szerint jóképű. De azt senkitől sem lehet elvárni, hogy máltaiszeretetszolgálatoskodásból olyan embernek adjon esélyt, aki nem tetszik neki. Az más kérdés, hogy az esetek többségében a médiaideál szerint szép emberek a hasonló emberek társaságát keresik... nyilván az egész társadalom többsége a közízlés szerint szép, jóképű emberek után koslat, de szerintem köztük ez még hatványozottabban van jelen.
2022. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#11 Minden férfinak olyan nő kell aki külsőre is tetszik neki. Mi férfiak nem kötünk kompromisszumot. Melyik férfinak kell olyan nő akit nem tart szépnek? Kívül-belül is legyen szép a csaj.
2022. nov. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ok, akkor mi sem kötünk kompromisszumot
2022. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#18

Akkor én miért kötnék kompromisszumot?

2022. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!