Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztességes dolog így összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztességes dolog így összejönni egy családos, házas férfival?

Figyelt kérdés
Érzelmeket tápláltok egymás iránt, de ultimátumot adsz, hogy csak akkor lesznek mélyebb dolgok köztetek ha elhagyja a feleségét, (akivel amúgy is válás szélén állnak) majd amikor elhagyja, akkor összejössz vele.
2022. nov. 29. 22:13
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
45%
Szex már volt?
2022. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
76%
Van 1.000.000.000 férfi szabadon , de neked a nős kell
2022. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, ha egyszer valakinek döglődik a kapcsolata, akkor is miért a nő a csúnya és a gonosz, aki elcsavarja a férfi fejét?

Aki jól elvan a kapcsolatában, az nem fog félred-ni és főleg nem fogja elhagyni az addigi párját.

Ketten kellenek a tangóhoz.

2022. nov. 29. 22:22
 4/45 anonim ***** válasza:
87%

Mik a mélyebb dolgok?

Házas férfivel semmilyen szinten nem tisztességes összejönni, az meg, hogy a válás szélén állnak az esetek 90%-ában csak mese! Akkor kezdenék rajta gondolkozni, ha beadják a válókeresetet. Baromira megszívhatod, lehet évekig hülyít, és nyilván lesz minden, szex is, aztán csak azt hallgatod, hogy a gyerek még túl kicsi, a lakásból nem költözik, a hitel miatt még nem aktuális...

2022. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Már válnak...
2022. nov. 29. 22:26
 6/45 anonim ***** válasza:
0%
Hat valas kozbeni es utani kapcsolatok nem igazan maradnak meg, bufelejtok, vagy a pasiban meg regi beidegzodesek vannak ami miatt ravetiti az uj nore a regi dolgait..sok idonek kell eltelni hogy egy valas ne fajjon, ne almondj az exeddel..megvaltozik a szemelyisegec is es lehet mar nem olyan tipusra vagysz mint az akivel osszejottel valas alatt vagy utana..mert azok sokszor hadonlitanak is vmben az exre. Folosleges az ultimatum, majd jon ha akar. Sokan nem is akarjak valas utan lekotni maguk.
2022. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
37%
Nem válaszoltál a kérdésre. Dugtatok? Mert ennek függvényében kéne nézni a tisztességet, ha már rákérdeztél!
2022. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Akkor a tisztan latas miatt: Amikor megismertuk egymast, meg nem valtak. De en nem kezdtem volna hazas ferfival, csak jottek az erzelmek. O nagyon nyitott felem. Majd mondtam neki, hogy ez igy nem mehet, vagy lesz valami, vagy felejtsuk el egymast. Kozben otthon megbeszeltek, hogy valnak. Nem miattam indult el a lavina, nem en tettem tonkre a kapcsolatot en csak feltettem az i-re a pontot. Pontosabban ketten feltettuk. De a parja is gyakorlatilag megnyugodott, hogy vege van, mert mar nem jottek ki jol.
2022. nov. 29. 22:36
 9/45 anonim ***** válasza:
40%

"Házas férfivel semmilyen szinten nem tisztességes összejönni"


Jujj! Talán kényszreítik az a férfit? Inkább azért nem célszerű házas férfivel összejönni, mert egy hímribi.

2022. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
96%
8-as Mi a pont a történet végén, egyáltalán biztos vagy benne, hogy válnak? Szétköltöztek, beadták a papírokat?
2022. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!