Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztességes dolog így összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztességes dolog így összejönni egy családos, házas férfival?

Figyelt kérdés
Érzelmeket tápláltok egymás iránt, de ultimátumot adsz, hogy csak akkor lesznek mélyebb dolgok köztetek ha elhagyja a feleségét, (akivel amúgy is válás szélén állnak) majd amikor elhagyja, akkor összejössz vele.
2022. nov. 29. 22:13
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
61%
Ja, feltettétek a pontot az I-re, tehát dugtatok! Akkor miért is teszed fel a kérdést? Tudsz logikusan gondolkozni? Semmiképpen sem tisztességes! Akkor lenne tisztességes, ha már nem lenne szerződése a feleségével. Úgyhogy a válaszom NEM, nem tisztességes! Házasságtörő vagy te is és a hűtlen férj is!
2022. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
19%
Más kultúrákban ezért megszégyenítenek, kinyírnak, csakhogy így is nézzük a tisztesség kérdését.
2022. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
11%

Sz..r önmentegetés, amit csinálsz! Ezt te verted szét, senki más! És most a tapsot várod, miközben egy ribi vagy! Pfujj!


F, 39

2022. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Eláeulom neked, hogy az én szüleimnél fel se merült a válás gondoata és véletlenül kiderült számomra, hogy amíg otthon mindenki azt hiszi, hogy mi a minta család vagyunk apa félredug egy szinté házas nővel, akinek mintacsaládja van. Bárhogy is, szerintem undorító érzelmek ide vagy oda háza emberrel kezdeni.
2022. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
14. Na látod, te is feltetted a pontot az I-re! :)
2022. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
23%

"Más kultúrákban ezért megszégyenítenek, kinyírnak, csakhogy így is nézzük a tisztesség kérdését."


Talán a pasit kéne. Ő házas. De rohadtul tudjátok védeni a ribi férjeiteket :D

2022. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Ő tette fel a kérdést, a kultúra meg kultúra! Nem én találtam ki, ettől még csattan az ostor! De tételezzük fel, hogy mindkettőt kinyírnák!
2022. nov. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
71%
Hagynám hogy rendezze az életét és mondanám hogy keressen meg egy év múlva. Ha komoly a dolog ennyit gond nélkül kibírnék. Neki is lenne ideje rendezni a sorait és eldönteni hogy komolyan akarunk e egymástól valamit vagy nem. Én nem kezdenék új kapcsolatba egy másik házasság romjain.
2022. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem flörtölni olyannal, akinek élettársa volt, de az is annyira rosszul érintett, hogy inkább abbahagytam a dolgot. Ez bizonyos szempontból lelkiismeret vagy becsület. Tudni kell parancsolni az ösztönöknek, akkor is ha nehéz!
2022. nov. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdtem érezni egy családos iránt, de megszakadt a dolog.

Nem tudtam volna kiheverni hogy tönkre vágtam egy családot.

Így a legjobb.

2022. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!