Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztességes dolog így összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztességes dolog így összejönni egy családos, házas férfival?

Figyelt kérdés
Érzelmeket tápláltok egymás iránt, de ultimátumot adsz, hogy csak akkor lesznek mélyebb dolgok köztetek ha elhagyja a feleségét, (akivel amúgy is válás szélén állnak) majd amikor elhagyja, akkor összejössz vele.
2022. nov. 29. 22:13
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem korrekt dolog, az én értékrendembe ez nem fér bele. Sose fért bele. Ahogy kiderült, hogy nős vagy szimplán csak barátnője van, rögtön pattintottam. Nagyrészt magam miatt, mert ebben a történetben csak egy valaki jár jól és az a csalfa fél. Hiába válnak (biztos ez?), úgy gondolom, hogy te vagy a fiatal akiérz dobja az asszonyt. Ha tényleg el is válik, akkor Demoklész kardja fog a fejed felett lógni. Ha az exasszonyt lecserélte rád, valószínűleg pár év múlva te is le leszel cserélve egy fiatalabb évjáratra. Jusson ez az eszedbe, amikor ennek a csodálatos férfinak fogod a szros gatyáját mosni! 😃
2022. nov. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az exasszonyt lecserélte rád, valószínűleg pár év múlva te is le leszel cserélve egy fiatalabb évjáratra."


Jogos a felvetés!

2022. nov. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
79%
Gondolj bele milyen lehet, amikor te tapasztalod meg, hogy a pasid, férjed félrekúr. Kell egyfajta beleérző képesség, kicsit magadra vonatkoztatni a helyzetet, az áldozat nézőpontjába helyezkedni, mert könnyen megeshet hogy a jövőben veled is megtörténik. Nevezzük empátiának, együttérzésnek, bárminek.
2022. nov. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is volt már közöm házas nőhöz és előtte én is úgy gondoltam, hogy soha. A történethez hozzátartozik, hogy nem sokkal az esküvője előtt találkoztunk és semmit nem tudtam róla, azt pedig nem vettem észre, hogy érdeklődik irántam. Magyarán: Ha tapasztaltabb lettem volna, akkor könnyen lehet, hogy meg sem házasodott volna. A lényeg annyi, hogy nem lehet mident előre eltervezni, főleg az érzelmeket nem.


Később voltam házas, majd elváltam. A válás nem 2 perc. Amikor elkezdük a folyamatot, mindeketten lezártnak tekintettük a házasságunkat. Elkezdtem imerkedni, mert már csak papíron voltunk házasok. Megismerkedtem egy nővel és amikor már egészen közel kerültünk egymáshoz, akkor elmondtam, hogy mikor lesz a válóperem. Nem reklamált, hiszen a más nő nem volt az életemben és nyilvánvaló volt, hogy el fogok válni.

2022. nov. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
97%

Jah a szokásos nős pasi duma. 😂

Válófélben vagyunk

Nem alszunk együtt

Nincs köztünk semmi

Rossz a kapcsolat

El fogok válni majd


Ó te önbecsülés nélküli szolgalelkű buta liba... hát te is bekajáltad!? 😂

Annyira szánalmasak vagytok...

2022. nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Ó....rengetegen bekajálják, és fogják is még. Aztán jönnek ide ríni, amikor pofán csapja őket a valóság.
2022. nov. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
87%
Már válnak - és meddig? :D Évekig? Tényleg válnak, vagy csak hülyít? Láttad a válási papírokat?
2022. nov. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szolgalelkű, azért köszi.

Igen, tényleg vége kettejük között. Magát a papírokat nem láttam, de nem is fogok ugrálni a nyakán, hogy mutogassa. A volt párja már elköltözött az anyjához.

2022. nov. 30. 08:24
 29/45 anonim ***** válasza:
57%

Neeem te vagtad szét ahhh,


Akkor miért nem váltak el már előtted ha már előtted is szr volt? Lehet hogy azért mert annyira mégse volt szar?

De jössz te és beadja a valast. (ha feltesszuk hogy igazat mond)


Akkor tényleg úgy gondolod semmi közöd nem volt hozzá?


Mondhatta volna azt is a te szent embered hogy na jó akkor megprobalom helyrehozni a hazassagomat. De nem, ő megy utánad.

2022. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Csak itt el van feledve az a tény, hogy a házasság helyrehozatalához is ketten kellenek.
2022. nov. 30. 08:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!