Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi fiatalon jóképű,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fiatalon jóképű,hány éves korára veszlik el a jóképűsége? Hány éves koráig lesz még jóképű?

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 23:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
68%

28 al értek egyet maximàlisan, nincs ronda öregember csak szegény.

A vitaminok,kozmetikumok kezelések, divatos minöségi dolgok fényéveket javítanak a külsön csak legyen pénz ezt megfizetni.

2022. nov. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak általában 25 évesen vannak a csúcson. Addig szinte bármit csinálnak magukkal-a nagy szélsőségeket leszámítva, mint a drogfüggés,- tartani tudják a formájukat.

Aki a két végén égeti a gyertyát, annak hamarabb, de aki vigyáz magára, annak is elkezdődik a rogyás 35 év körül. Úgy is mondhatnám, hogy ha kíméli magát, 35 évesen senki nem fogja megmondani róla, hogy nem 28 éves. 35 éves kortól már nagyon meglátszanak az éjszakázások, nagy zabálások, piázások. A füstölés permanensen növeli a látható kort, mert baromira öregíti a bőrt.

Engem 30 évesen a legtöbben 24-25 évesnek tippeltek, mert a vékony, magas testalkatom mellé amolyan kortalan, kölyökkutya ábrázatom volt szolid arcszőrzettel. Nagyjából 35-36 éves koromtól sűrűsödtek az ősz hajszálak, és kezdett kialakulni az apu has effektus. Nem panaszképpen mondom, mert elkezdtem férfiasodni, ami ugye női szemmel előnyös. :)

40-től éreztem, hogy nem bírok már annyit dolgozni, kijött a magas vérnyomás, meg elkezdett fájni itt-ott. Szóval muszáj volt az életmódon változtatnom némileg.

2022. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Botox és - 10 év, csakszólok.
2022. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Még a halála után is jóképű lesz.
2022. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
28. Takarodj!
2022. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Max 35-ig, utána megrusnyul minden fèrfi.
2022. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
30%
A korodhoz képest bármikor lehetsz jóképű és vonzó a korosztályodnak.
2022. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
31 vagyok, nem értem a lepontozàst ezek talàn ingyen vannak?
2022. dec. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!