Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura ez egy kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Találkozgattam egy férfivel, ő 10 évvel idősebb nálam.

Közös téma, kölcsönös szimpátia megvan. Aztán végülis most hétvégén összejöttünk, viszont ami nekem nagyon fura, hogy túl lelkes.

Már másnap írt egy üzenetet, hogy beírta a dátumot a naptárába, hátha lesz évfordulónk... ezen kívül nagyon figyelmes, szinte lesi minden kívánságomat, mikor nála aludtam, magától fogkefét, türcsit és papucsot is vett nekem, vacsorát készített, most pedig azt tervezi, hogy külföldre visz wellnessezni újévkor. Megjegyzés: egyiket sem kértem, elég önkiszolgáló vagyok és teljesen természetes volt számomra, hogy ilyen apróságokkal együtt jelenek meg nála. Igazából eszembe sem jutott, hogy ő bevásárol számomra.... Ami az újévet illeti:azon kívül, hogy én utálom az ilyen wellnesses dolgokat, elég nyomasztónak is érzem, mert egyfelől nem akarom (és nem is fogom hagyni), hogy anyagilag nagyobb összegeket költsön rám, másfelől pedig olyan különös számomra, hogy ennyire lelkes.

Igazából nem is értem, hogy miért az.

A férfiak mitől lesznek ennyire lelkesek egy teljesen új kapcsolat elején? (nem sok tapasztalatom van)

33.l



2022. nov. 30. 15:28
1 2
 11/19 NTBS ***** válasza:
85%
Férfiként írom, hogy ez a normális hozzáállás. Csak erre egyre kisebb igény van. A válaszokból is kiderül.
2022. dec. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

11-esnek ez így van.

Én egész életemben nagyvonalú voltam, nem szarrágó.

Megismerkedtem egy lánnyal, szinte az első pillanattól szerettem volna úgy élni-lenni vele, hogy a lehetőségeimhez mérten maximálisan kellemes legyen minden perc. És nem a vagyontárgyak felhalmozásával kezdtem, csak hasonló kedvességekkel, amik megszépítik az időtöltést. És tényleg sok nő volt, aki ettől bepánikolt. Én meg ilyenkor hagytam békén. S ha 2-3 hét után megbánta, sajnálom. Mert bennem akkorra már leült a vezérhangya és nincs rajtam On - OFF gomb.

2022. dec. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%
Ebből a szempontból oké a pasi. Kicsit care-giver típus és valszeg régen volt vagy nem volt az az igazi csajozós korszaka. Csak mond meg neki hogy ez neked kicsit sok de ha ezt nem csinálja úgy is bejön.
2022. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem adj neki esélyt, ha tovább fokozná, vagy hirtelen lejjebb ad az furcsa lenne "egy kicsit".

De így? Inkább kedves és törődik veled, gentleman és lelkes.

2022. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2022. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én fordítok a kérdésen :

Kedves lányok, nők, miért kell bepánikolni, ha egy pasi alapból "más", nem jobb-rosszabb, hanem más, mint a nagy átlag TV-ből folyós "trendycsávó" ?

És netán mindenben uriember első pillanattól ?

És miért kell ezelől menekülni ? Nem szószerint, hanem mondjuk agyban ? Miért a gyanakvás és sumákkeresés az első gondolat ?

Megmondom, azért mert ezt tólja az arcotokba a globális média. Éjj-NappBp től kezdve a VV-ig, Gyanú árnyékában, Veled is megtörténhet, stb stb. És millió és egy műsor, ami a simliről, ármánykodásról, rafináltkodásról szól. Ezen nő fel már a második tini generáció.

Hát ezért.

2022. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Így van. Sajnisxeurk miatt, ami régen természetes volt, az ma gyanús.

Tavaly fönt voltam egy társkeresőn, és a bemutatkozó részben leírtam mindent magamról.

Csak azt momdtam el amilyen vagyok, és amin van, se jobb, se rosszabb.

Ennek az lett a vége, hogy páran rám írtak, hogy ne hazudozzak, ne szépítsek, mert ha én valóban ilyen vagyok, akkor miért nincs párom.

Hát ez van ma sajnos.

Aztán volt egy talalálkozóm, virágcsokorral érkeztem, elvittem a hölgyet egy jó helyre vacsorázni.

Már ekkor láttam rajta a döbbenetet, de ez még nem a vége.

A vacsora végén taxit hívtam, hazavittem őt, és érzelmes csókkal elbúcsúztunk.


Pár óra mulva beszéltünk telón, és azt mondta, hogy ő ezt elsem hiszi, hogy ez megtörtént.

Eddig még minden férfi rögtön fel akart hozzá menni, és ott akarta tölteni az éjszakát.


Sajnálatos, hogy ebbe az irányba mozdult el a világ.

Csodálkozunk, hogy a nők ma nem akarnak ismerkedni.

Csak az a baj, hogy sajnos a normálisak is megszívják a dolgot.

56F.

2022. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17-es, igazad van, hasonlót én is átéltem nem is egyszer.

De tovább is léptem, mondjuk soha nem a feleség-család volt a szempont.

2022. dec. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18.

Nekem az lenne a szempont, persze gyermeket már nem szeretnék, és a házasság sem fontos, hisz az csak egy papír.

Talán még a teljes összeköltözés sem fontos, hisz pont az tesz izgalmassá egy kapcsolatot, hogy eltelik pár nap, és izgatottan várod, hogy mikor nyílik az ajtó. 😀

A komoly,érzelmeken alapuló kapcsolathoz azonban ragaszkodom, hisz nem állatok, és nem dugógépek vagyunk, hogy csak úgy érzelmek nélkül durr bele.

Én hiszek ebben, és a hitem talán garancia arra, hogy sikerülni fog.

17#

2022. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!