Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körömben nagyon sokan szeretnének gyereket, viszont nemrég olyat is hallottam, hogy "ha nem lehet gyereke, akkor nem akar férfit sem az életébe".

Erről mi a véleményetek?


Aki a kijelentést tette, ő ezt komolyan is gondolja, tehát igazából el van kapcsolat nélkül is.

Ez azért is szomorú, mert így nem a kapcsolat a fontos, hanem a gyerek.


Ezek után kíváncsi vagyok, hogy vannak-e itt olyan nők, akik inkább társcentrikusak, és nem függnek ennyire a gyerekkérdésen, hanem bőven elvannak gyerek nélkül is.


2022. dec. 2. 19:35
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem akartam, mar 30 vagyok es ezutan sem akarok.
2022. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
13%

Nyilván vannak, manapság egyre többen.

"ha nem lehet gyereke, akkor nem akar férfit sem az életébe". Ezt értelmezni sem tudom, azért ahhoz, hogy gyereke legyen minimum kell egy férfi, legalább a nemzés erejéig.

2022. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%

Nyilvan aki akar gyereket, az nem akar olyan part, aki nem akar, gondolom igy ertette, hogy akkor inkabb egyedul van, es talan egyszer talal olyat, aki szeretne csaladot.


En egyebkent nem szeretnek, parom fiatalabb koraban akart, de mar o sem, a barati tarsasagunkban van egy par, veluk pont most kerult szoba, hogy ok is arra jutottak igy, hogy mar x eve egyutt vannak, hogy nem akarnak gyereket.

De ha valaki barmikor meggondolja magat ezzel kapcsolatban, akkor nagy esellyel annak szakitas a vege, ha eleve tudod, hogy kulonboznek az elkepzeleseitek ilyen teren, akkor felesleges belemenni egy kapcsolatba.

2022. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

2-es: Ez kb úgy hangzott el, hogy mindenáron szeretne gyereket, akár örökbefogadással. Ha viszont egyik opció sem jönne össze, akkor férfi sem kell.

Tehát vagy egyben minden, vagy semmi.


Ebben én feleslegesnek érzem a férfit. Ez így nem kapcsolat. Csak arról szól, hogy legyen gyerek, a férfi pedig mindehhez örömmel asszisztáljon. Másra nem kell.

2022. dec. 2. 19:50
 5/38 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem akartam. A férjem sem akar. Mi direkt úgy kerestünk párt anno, hogy ne akarjon gyereket. Nem vagyunk érezni képtelen szörnyetegek attól, hogy nem akarunk szaporodni. Szerelemre ugyanúgy vágyunk.


Kivéve az ilyen méhagyú degeneráltak.

2022. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
30 éves házas nő vagyok. Nem akarunk gyereket. Volt egy rosszul végződő terhességem még a kapcsolat elején, és inkább úgy döntöttünk, nem kockáztatunk. Plusz az életünk is úgy alakult, hogy teljesen jó gyerek nélkül.
2022. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
19%

Itt, ebben a kategóriában szinte csak olyan van. Nagyon kevesen írjuk hogy gyerekünk van, viszont meg lehet nézni pl az esküvős kérdéseket ahol 10-20 oldalon keresztül tombolnak a gyerekgyűlölők hogy őket nem érdekli hogy mások lefialtak, leellettek, látni sem akarják a lárvákat, pulyákat stb, csak hogy a legszalonképesebbeket említsem. Meg úgy általában a gyerek vs nem gyerek kérdéseknél a hisztérikus kirohanásaik. Pedig lehetne gyerekmentesnek lenni békésen is, úgy még talán hiteles is lenne hogy azt bizonygatják mennyire boldogok.

Vannak fb oldalaik is, hasonló tartalmakkal. Csatlakozz hozzájuk, ott garantáltan gyereket nem akarókat találsz.

2022. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
17%
Menj át a gyermekvállalás topicba, televan childfree nőkkel. Teljesen érthetetlen okból folyton ott tobzódnak😂
2022. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
42%
Pont hogy a sok elborult gyerekmaniast zavarja hogy ki nem akar gyereket es ki nem, mert annyira sivar az eletuk hogy nincs mas dolguk, kozben irigykednek hogy nekik csak a szaros pelus jutott :(
2022. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

7-es: Én az illető hozzáállásán akadtam ki. Nekem furcsa, hogy nem is vágyik önmagában kapcsolatra, inkább egyedül marad. Ez így kicsit hisztinek tűnik. A férfi csak donornak kell akkor? Meg hogy ezt a projektet támogassa?


Hol szerepel ebben az, hogy ők ketten egymást szeretik? Ez így elég öncélú szerintem.

2022. dec. 2. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!