Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körömben nagyon sokan szeretnének gyereket, viszont nemrég olyat is hallottam, hogy "ha nem lehet gyereke, akkor nem akar férfit sem az életébe".

Erről mi a véleményetek?


Aki a kijelentést tette, ő ezt komolyan is gondolja, tehát igazából el van kapcsolat nélkül is.

Ez azért is szomorú, mert így nem a kapcsolat a fontos, hanem a gyerek.


Ezek után kíváncsi vagyok, hogy vannak-e itt olyan nők, akik inkább társcentrikusak, és nem függnek ennyire a gyerekkérdésen, hanem bőven elvannak gyerek nélkül is.


2022. dec. 2. 19:35
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
81%

Jaja #8, én többek között emiatt se járok oda pedig gyereket várok. De már a másodikat, újat úgyse mondhatnak ott, a hülyéken meg csak felhúzom magam :D

Ez komolyan olyan mintha kutyám nem lévén az Állatokba járkálnék hogy beírogassam hogy nincs kutyám és milyen boldog vagyok nélküle, de hülyék vagytok hogy nektek kutyátok van, nektek csak a kutyaszar meg a bűz jut, hahaha (#9-es hozzászóló után szabadon :D)

2022. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
81%
7 Az csak reakcio arra, amit a gyerekesek kezdenek el. Nem a valaszokban feltetlenul, hanem mar a kerdesben felvazolt gyerekes ismerosok. Ha a gyerekmentes eskuvos kerdesrol van szo, ha jol remlik, mindenki ki volt akadva, hogy mi az, hogy nem lehetnek jelen a gyerekek, bar arra a kerdesre nem emlekszem, de regebbrol igen, hasonlo kerdesre, ahol fel voltak haborodva a gyerekesek, hogy mit varnak, hova rakjak akkor a gyereket, ha a gyerek nem mehet, akkor ok se, stb. Gondolom erre reagalnak kicsit agresszivabban, mint kellene, mert sokan nem gondoljuk ugy, hogy a gyerek egy kotelezoen elviselendo dolog mindig minden helyzetben.
2022. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
11: Embereknek mennyi fölös idejük van trollkodni.. hihetetlen :D
2022. dec. 2. 20:31
 14/38 anonim ***** válasza:
70%
#10 kérdező, figyu én nem tudom ezt. Szerintem kortól is függ. Negyven felé járva lehet előtérbe kerül az hogy legalább gyerekünk legyen, a hercegről már lemondunk(?) Én is így gondolkodtam volna. Szerencsére nekem megadatott az hogy lehessen fiatalom párom és gyerekem is, sőt még fiatalabban is lehetett volna mert 20 éves koromtól voltam együtt az első férjemmel de 32 évesen szültem a gyereket (saját döntés, nem problémás teherbeesés vagy lombik). Aztán elváltunk, később újraházasodtam és most születik 10 nap múlva a másodikom, 42 éves vagyok. Nem gondoltam volna 38 évesen amikor összejöttem a férjemmel hogy vállalok még gyereket, én valahol már befejezettnek tekintettem ezt a dolgot, szóval nem donornak újítottam őt, de végül így döntöttünk.
2022. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

14: Nincs ezzel semmi gond, és ez tök jó, hogy ti szeretitek egymást, és boldogok vagytok. A leírásodból is látszik, hogy nem a gyerek volt az első helyen, hanem a társ. :) Pont ez a lényeg, először nektek kell boldog párnak lenni.


Sok boldogságot kívánok nektek a születendő babához! :) Úgy hiszem boldog szülőkhöz érkezik. :)

2022. dec. 2. 20:41
 16/38 anonim ***** válasza:
25%
#12 azokat az undorító szövegeket amiket a gyerekutáló hisztérikák megengednek maguknak még ez sem indokolja. Egyébként meg csak a közeli rokonos esküvőknél probléma a gyerekmentesség, mivel ha ott az egész felnőtt rokonság akkor hova tegye MINDENKI a gyerekeit? Barát esküvőjénél senki se problémázik ezen, ahova csak ő meg a párja van elhívva de a családjukból senki, ott nyilván nem probléma elmenni nélkülük.
2022. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
32%

16

Oldjak meg, ok vallaltak a gyereket, nem a mas dolga ezzel foglalkozni.

Nagyon vicces hogy csak mert gyereketek van kulon jogokat akartok. Senkit sem erdekel rajtatok kivul.


Szuper hogy egyre tobb a gyerMekmentes szalloda etterem stb, kinek van kedve elviselni a neveletlen visito gyerekeiteket?


Es meg ti neztek megveto arccal ha valaki nem akar gyereket.


Sok osanya.

2022. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
#15 köszi ☺️
2022. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
77%
16 A tobbsegnek biztos van olyan rokon, baratja, akire ra tudja bizni, en is siman vigyaznek egy napot barmelyik baratom gyerekere ilyen helyzetben, ha eleg idos hozza. (Babakat nyilvan nehezebb lepasszolni, en is maximum 4-5 ev felettit vallalnek.) Gondolom, aki igy hirdeti meg az eskuvojet, az tisztaban van vele, hogy nem mindenki tud igy elmenni es ezt elfogadja. Altalaban nem az eskuvo szervezoje haborog, hogy mi az, hogy valaki nem tudja megoldani, marpedig oldja meg es kesz, hanem az a meghivott, akinek igy nem felel meg, holott egy eskuvo nem kotelezo dolog. Esetleg egy testver erezheti magat emiatt rosszul, ha emiatt nem tudna elmenni, mert ugye o nyilvan max baratnak tudna odaadni a gyereket, ha nincs, akkor senkinek. De pl egy unokatestver, akit illembol meghivnak, o nem ertem, miert haborog, ne menjen el es kesz.
2022. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom hany eskuvon voltam ahol meg a templomban is az uvoltozo meg siro gyereket kellett hallgatni mert az anyja arra sem volt kepes hogy kimenjen vele, mert hat o meg baba a babak meg sirnak az kit erdekel hogy epp adja ossze a part a pap :D
2022. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!